Yürüyebilen kablosuz hoparlör Spigen R12S inceleme!

Spigen R12S Bluetooth kablosuz hoparlör inceleme ile karşınızdayız. Bu videomuzda uygun fiyata dilediği her yerde yüksek sesli ve kalite bir şekilde müzik dinlemek isteyenler için  Spigen R12S Bluetooth kablosuz hoparlör özellikleri neler yakından bakıyoruz.

 Spigen R12S Bluetooth kablosuz hoparlör inceleme ile karşınızdayız

Yaz ayları gelmişken, gittiğimiz her yerde müzik dinlemek istiyoruz. Şu sıralar takipçilerimiz kablosuz hoparlör arayışına girmişken, uygun fiyatlı Spigen Bluetooth kablosuz hoparlör incelemesi ile karşınızdayız. Bu videoyu izledikten sonra yaz aylarınız daha eğlenceli geçebilir. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Kablosuz hoparlörü satın almak isterseniz

Spigen’in kablosuz hoparlörünü satın almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Spigen R12S Bluetooth kablosuz hoparlör özellikleri neler?

Spigen’in kablosuz Bluetooth hoparlörü bizler için her koşulda farklı özellikler sunuyor. Dileyen kullanıcılar bu hoparlöre kablosuz bir şekilde bağlanırken, dileyen kullanıcılar hem AUX kablosuz ile hem de SD kart ile istedikleri müzikleri bu hoparlör üzerinden dinleyebiliyor. Kullanıcılara sunulan bir diğer imkan ise, R12S’in üstünde bulunan kontrol tuşları. Bu tuşlar, hoparlörün bağlı olduğu müzik kaynağı olmadan da dinlenilen parçaları yönetme imkanı sunuyor. Örneğin telefonunuzdan müzik dinlerken, telefonun yanına gitmeden müziği değiştirme, durdurma ve oynatma gibi farklı imkanlar sunuyor. Hoparlör, içerisinde Bluetooth 5.0 teknolojisi ile geliyor. Bu teknoloji ile hoparlörü 30 metre uzaklığa kadar kullanabilirken aynı zamanda daha hızlı bir veri aktarımı sağlayabiliyorsunuz.

Spigen kablosuz hoparlörü incelediğimiz bu videomuzda yaz aylarının daha güzel geçmesini sağlayacak bir ürüne baktık. Sizler de incelemeyi izledikten sonra fikirlerinizi bizlere yazabilirsiniz.

Spigen R12SSpigen R12S özellikleriSpigen R12S Bluetooth kablosuz hoparlörSpigen R12S Bluetooth kablosuz hoparlör özellikleriSpigen R12S Bluetooth kablosuz hoparlör incelemeSpigen R12S Bluetooth kablosuz hoparlör sdnSpigen R12S Bluetooth kablosuz hoparlör shiftdeletenetSpigen R12S incelemeSpigen R12S sesi

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir