Yeni Lexus RX kaç para?

Otomobil 5 kişilik versiyonun yanı sıra, RX L ismiyle 6 veyahut 7 kişilik oturma kapasitesiyle seçenek edilebilecek. RX, markanın hayat çapında en çok satış elde eden modeli olurken, Bir hayli ilki de beraberinde getiriyor. 2005’te evvel kendisinin kendini şarj eden lüks hibrit SUV var olan RX 400 ile dikkatleri üstüne çeken model, yenilenen dördüncü jenerasyonu ile bütün istikametlerini dahada da kuvvetlendirdi.

RX, dahada ince farlara ve dahada yuvarlak hatlı tamponlara sahip oldu. Arkada ise tekrar tasarlanan tamponla birlikte dahada zarif ve kuvvetli tek stil alana koyuldu. Stop grubunda ve sinyallerde çeşitli L motiflerine yer verildi.

Otomobilin dahil kismina göz attığınızda ise tertemiz 12.3 ‘ dokunmatik ekran derhal dikkatinizi çekiyor. aynı zamanda sürücü ve yolcunun basit kullanımı amaciyla de tertemiz yenilemeler yapıldı. tertemiz RX’in multimedya sistemi, Apple CarPlay ve Android Auto akıllı telefon bağlantı sistemlerini de sağlıyor.

Yeni Lexus RX, kendini delil etmiş randımanlı ve kuvvetli motorlarını çikarmaya ayni ritimde devam ediyor. RX mahsul gamında 2.0 litre turbo motora sahip 238 HP güce ve 350 Nm torka üreten RX 300’ün yanı sıra, kendisinin kendini şarj eden hibrit motor seçeneği de sunuluyor. RX’in 450h modeli, 3.5 litrelik dolaysiz enjeksiyonlu V6 benzinli motoru elektrikli motorla kombine ederek 313 HP güç üretiyor.

Otomobil markanın ülkemizdeki temsilciliklerinde 801 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Akıllı telefon Android Ankara Apple hayat hibrit istanbul oto kazanç ülkemiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir