Xiaomi Mi Band 5 inceleme – Bu fiyata değecek mi?

Xiaomi Mi Band 5 inceleme videosu ile beraber uzun zamandır birçok kullanıcının beklediği Xiaomi Mi Band 5 özellikleri neler yakından bakıyoruz. Herkesin beklediği uygun fiyatlı bileklik kullanıcılara neler sunuyor?

Xiaomi Mi Band 5 inceleme 

ShiftDelete.Net olarak farklı inceleme videoları ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Xiaomi Mi Band 5 inceleme videosu ile beraber bizlere sunulan özellikleri sizlere bir vLog halinde, gerçekçi testler ve detaylar ile beraber aktarıyoruz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Xiaomi Mi Band 5 özellikleri

Xiaomi Mi Band 5, bizlerin hareketlerini ve sağlığını devamlı olarak kontrol eden bir akıllı bileklik. Gün içerisinde attığımız adımları sayabilen akıllı bileklik, kullanıcılara detaylı olarak birçok bilgi sunabiliyor. Kullanıcılar için uyku takibi de yapabilen Mi Band 5, kullanıcıların herhangi bir veri girmesine yada bir etkinlik başlatmasına ihtiyaç duymadan tüm detayları otomatik olarak takip ediyor. Bu takibin ardınan sabah uyandığınızda, gece boyunca nasıl bir uyku geçirmişsiniz grafik halinde öğrenebiliyorsunuz.

Uyku takibi ve adım sayar özellikleri belki de bu bilekliğin sahip olduğu en basit yetenekler. Bileklik, çok farklı spor dallarını akıllı bir şekilde takip edebiliyor. Bu spor dallarını seçtikten sonra, bileklik sporun bitişinin ardından sizlere detaylı bir özet sunabiliyor. Tüm bu özelliklerin yanı sıra bileklik, bizleri telefonumuza daha yakın bir hale getirebiliyor. Akıllı bileklik üzerinden uygulamalardan gelen bildirimleri görebiliyoruz. WhatsApp, Instagram gibi bildirimleri de bileklik üzerinden kolayca görebilmek mümkün. En çok merak edilen konular arasında akıllı bilekliğin arama yapıp yapamadığı özellikleri. Akıllı bileklik arama yapamıyor ancak gelen aramaları ekranında bizlere gösterebiliyor. Gelen aramaları açamasak bile red etme özelliği de bileklik özellikleri arasında.

Akıllı bilekliği uzun bir süre deneyimledik ve deneyimleri paylaşan bir videoyu sizler için çektik. Bu videonun içerisinde merak ettiğiniz birçok sorunun cevabını bulabileceksiniz. YouTube videomuzu izledikten sonra videomuz hakkında yorum yapmayı ve gelecek yeni videolardan haberdar olmak için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın. İyi seyirler!

Xiaomi Mi Band 5Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklikXiaomi Mi Band 5 antremanıXiaomi Mi Band 5 arayüzüXiaomi Mi Band 5 özellikleriXiaomi Mi Band 5 incelemeXiaomi Mi Band 5 incelemesiXiaomi Mi Band 5 kutusuXiaomi Mi Band 5 sdnXiaomi Mi Band 5 shiftdeletenetXiaomi Mi Band 5 tanıtımXiaomi Mi Band 5 türkçeXiaomi Mi Band 5 uyku takibiXiaomi Mi Band 5 vlogXiaomi Mi Band 5 şarjı

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir