Xiaomi Mi Band 5 çıkış tarihi belli oldu!

Xiaomi’nin tek müddettir heyecanla beklenen akıllı bilekliği Mi Band 5 tertemiz sızıntılarla gündeme gelmeye ayni ritimde devam ediyor. Geçtiğimiz sene Haziran ayında tanıtılan Mi Band 4’ün ardından, Mi Band 5’in de tek sonraki haftalarda tanıtılacağı düşünülüyordu. bu erken ise Mi Band 5 çıkış tarihi alana çıktı!

Xiaomi Mi Band 5 çıkış tarihi netleşti!

Her sene en çok satan akıllı bileklik modeli var olan Mi Band serisi, tertemiz üyesine kavuşuyor. tek müddettir değişik sızıntılarla karşımıza çıkan Mi Band 5, bu erken beklenen tarih ile alana çıktı. Weibo‘da alana çıkan görsel ile Mi Band 5 çıkış tarihi belli oldu.

Görsele göre 11 Haziran‘da tanıtılması beklenen Mi Band 5, tek evvelki neslin 0.95 inç ekranına göre büyüyerek 1.2 inçlik tek ekran ile karşımıza çıkacak. Bununla birlikte koşu, bisiklete binme, atlama, yüzme, yoga ve benzeyen Bir hayli organizasyon amaciyla destek de tertemiz Mi Band modeli ile geliyor.

Xiaomi Mi Band 5 çıkış tarihi netleşti! - ShiftDelete.Net (1)

11 farklı organizasyon izleme modu barındıran akıllı bilekliğin, Daha netleşmeyen Bir takım modları da olacak benzeri duruyor. Bununla birlikte, Mi Band 5’in Çin dışındaki pazarlarda da NFC destekli sürümü satışa çıkacak ve Google Pay veyahut diğer tediye hizmetleri bu akıllı bileklik ile kullanılabilecek.

Şimdiye civarindan tasarımı ile alakalı değişik görseller sızdırıldı. ama akıllı bilekliğin tasarımı tam manasıyla netleşmedi. Geçtiğimiz günlerde sızdırılan Bir takım Mi Band 5 görsellerine bakacak olursak da, düz ekranıyla tek evvelki modele oldukça benzeyecek benzeri duruyor. ama geçtiğimiz ay sızdırılan görsel ise akıllı bilekliğin tasarımı ile alakalı heyecanlandırmıştı. Gönül arzu eder ki aşağıdaki görsel, akıllı bilekliğin hakikat tasarımı olsun ama bunun olup olmadığını 11 Haziran‘da hep birlikte göreceğiz.

Xiaomi Mi Band 5 çıkış tarihi netleşti! - ShiftDelete.Net(1)

Akıllı bileklik kullanıcılarına müjde: Mi Band 5 alana çıktı!

Akıllı bileklik kullanıcılarına müjde: Mi Band 5 alana çıktı!

Mi Band 5 amaciyla tertemiz sızıntılar alana çıktı. Daha resmen tanıtılmayan Xiaomi Mi Band 5 tertemiz özelliğiyle kullanıcıları çok şaşırtacak.

Mi Band 5Xiaomi Mi BandXiaomi Mi Band 5 çıkış tarihi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir