WhatsApp, “son görülme” özelliğinde değişikliğe gidiyor! Kara listeye eklenen kişiler saat ve tarihi göremeyecek-işte detay

WhatsApp, tertemiz güncellemesi ile “son görülme” özelliğinde değişikliğe gideceğini açıkladı. saklılık ayarlarında tertemiz tek düzenlemeye gitme kararı alan WhatsApp, Android ve iOS’te beta olarak tek özelliği kullanıma çikarmaya hazırlanıyor.

Buna göre, hayat çapında takriben 1,6 milyar kullanıcıya sahip var olan WhatsApp’ta kullanıcılar; “son görülme” özelliğini dört değişik şekilde kullanabilecek.

KARA LİSTE YAPILABİLECEK

Son görülme özelliği, “Herkes”, “Kişilerim” ve “Kimse” dışında “Kişilerim hariç” alternatifleri ile kullanıcılara sunulacak. Bu ‘kara liste’ye eklediğiniz kişiler, nihayet görülme saat ve tarihinizi göremeyecek.

Aynı zamanda, profil resimi ve ile alakalı durum güncellemeleri amaciyla de eş tek özelliğin devreye alınması planlanıyor. Bu sayede, kullanıcılar, tekrar ‘kara liste’ye aldıkları kişilerden profil resimlerini ve durum güncellemelerini gizleyebilecek.

1 KASIM nihayet GÜN

WhatsApp geçtiğimiz hafta da1 Kasım’dan bu yana Daha önceki Android ve İOS yeni sezon modelleri amaciyla güncelleme çıkarmayacağını açıklamıştı. bunun için göre WhatsApp’ın kullanılmayacağı telefonlar;

Samsung Galaxy S3 Mini, moda II, moda Lite, Core, Ace 2

LG Optimus F7, F5, L3 II Dual, F7 II, F5 II

Sony Xperia

Huawei Ascend Mate ve Ascend D2

Apple iPhone SE, 6S ve 6S Plus olarak açıklandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir