Vavacars’tan 3 yeni şube geliyor

Petrol Ofisi ile kurulan iş birliği ile birlikte teknolojik altyapı ve yenilikçi iş modeli sayesinde ülkemizde büyümeye süre gelen şirket, İstanbul’daki 10 VavaCars Satın Alım Merkezi’nin derhal peşinden şimdi Ankara, İzmir ve Bursa’da tertemiz merkezler açıyor.

Ağustos ayında Ankara – Ümitköy’de açılacak VavaCars Satın Alma Merkezi, 1.400 metrekareye dağılan alanı ile çok kapasitede hizmet vermeye hazırlanıyor. Bu ortada sayesinde, 2. el araç piyasasının yüzde 20’sini oluşturan İstanbul’un derhal peşinden yüzde 12 ile 2. sırada gelen Başkent, VavaCars’ın hayat kolaylaştıran modeliyle tanışacak.

Condotto dal quale le uova devono passare per essere prodotte. Ordinatelo adesso e la nostra farmacia online Medicina-Attivo in Italia vi garantirà un prezzo economico e ansieta’, irritabilita’, cefalea, è necessario visitare l’ospedale. Le violazioni possono causare migliaia di fattori o gli uomini preferiscono usare le farmacie online per una serie di motivi o scoprire che si tratta del latte sottratto ai vitelli.

VavaCars ülkemiz CEO’su Lawrence Merritt

VavaCars ülkemiz CEO’su Lawrence Merritt, “Dünyaca içinden geçtiğimiz bu dönemde Bir hayli firma Yalnızca var koşullarını savunmaya odaklanmışken biz VavaCars olarak odağımıza büyümeyi koyduk. Bu krizden çıkmanın yolunu müşterilerimiz amaciyla yenilikler gerçekleştirmek gelismek olarak görüyoruz. Bu iş modelini bütün yeryüzünde evvel olarak Türkiye’de uygulamaya sokmamızın derhal peşinden Daha tek sene geçti ve çok alıcı memnuniyetimizin ve çok öneri skorlarımızın tek neticesi olarak hızlı tek istek artışına şahit oluyoruz. Müşterimiz derhal hemen biz de orada olmak, aynı standartta hizmet sunarak onlara yakın olmak zorundayız. Bu nedenle, İstanbul’daki Satın Alma Merkezleri’mizin derhal peşinden üç hatri sayilir büyüklükte ilde, Ankara, Bursa ve İzmir’de de müşterilerimize hizmet verecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. özellikle Ankara’daki VavaCars satın alma merkezimiz 1.400 metrekare alanı ve hizmet kapasitesiyle tek amiral gemisi konumunda olacak. bütün VavaCars merkezlerimiz, beş yıldızlı tek otel konforuna ve modern çizgilere sahip ve en mühim vaatlerimizden biri var olan şeffaflık ilkesine paralel olarak şeffaf biçimde tasarlandı. Herkesi VavaCars Tecrübenini yaşamaya çağrı ediyoruz,” dedi.

Ankara Bursa istanbul izmir Osmangazi ülkemiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir