Valve Artifact Beta 2.0 için sevindirici haber!

Yaklaşık bir yıllık bekleyişin ardından şirket nihayet Artifact oyununun yeni versiyonu için açıklama yaptı. Valve Artifact Beta 2.0 davetiyeleri dağıtılmaya başlanacağı duyuruldu.

Valve Artifact Beta 2.0 yayınlandı

Valve, geçtiğimiz yıl Blizzard tarafından geliştirilen Hearthstone oyununa rakip olaak Artifact’ı yayınlamıştı. Oyuncuların beklentilerini karşılayamayan oyun, rafa kaldırılmıştı.

Valve Artifact Beta 2.0

Yetkililer, “Oyun tasarımı, ekonomi, sosyal oyun deneyimi ve daha fazlası hakkındaki karalarımızı yeniden inceleyeceğiz. Bu sebepten dolayı oyun güncellemelerini bir süreliğine askıya alacağız.” açıklamasında bulunmuştu.

Bugün resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada oyunun yeni versiyonu yapım aşamasındayken kullanıcılara erken erişim izni verileceği belirtildi.

Artifact oyuncularının Beta sürümü kaydı için öncelikli olacağını belirten yetkililer, “Gelecek hafta içerisinde tüm oyuncularımıza erken erişim için e-posta göndereceğiz. Beta sürümüne erişim orijinal oyuncuların kayıt olma sürecinde kapalı kalacak. Oyun ile ilgili geri bildirim için iletişim kanallarımız aracılığı ile bize ulaşabileceksiniz.” ifadelerini kullandı.

Bu aşamada oyun dinamiği, denge ve oyun içerisindeki diğer mekanizmaları test edeceklerini belirten yetkililer, turnuva benzeri modların bir süreliğine kapalı olacağını belirtti.

Herkese açık Beta sürümün ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiyor.

Artifact Beta 2.0Valve Artifact Beta 2.0

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir