Ücretsiz Spotify kullanıcılarını sevindiren gelişme

Dijital müzik servisleri günümüzde insanlar arasındaki popülerliğini artırmaya devam ediyor. Bu servisler arasında en yaygın kullanılanlardan biri olan Spotify, sadece premium kullanıcılarına sunduğu bir özelliğini herkese limitli olarak açabilir. Ücretsiz Spotify sürümü için çevrim dışı dinleme özelliği üzerinde çalışılıyor.

Ücretsiz Spotify kullanıcıları için internet bağlantısı olmadan dinleme özelliği gelebilir

Daha önce de sızdırdığı ve doğru çıkan bilgilerle tanınan Jane Manchun Wong, Spotify’ın üzerinde çalıştığı bir geliştirmeyi Twitter üzerinden paylaştı. Wong, bu paylaşımda ücretsiz Spotify kullanıcıları için yeni bir özelliğin yolda olduğunu söyledi. Bu özellik ise şu anda sadece premium kullanıcılara sunulan; uygulama üzerinde indirilen içerikleri, internet bağlantısı olmadan dinleyebilmek.

Ücretsiz Spotify sürümü çevrim dışı dinleme özelliğine sahip olacak diyen Wong, bu özelliğin sınırlı şekilde kullanılabileceğini de belirtti. Ücretli aboneliği olmayan kullanıcılar, günlük 30 dakika limitle internete bağlı olmadan indirdikleri Spotify içeriklerini dinleyebilecek.

Spotify tarafından bu özelliğin herkese açılma sebebi ise premium abone olduklarında erişebilecekleri imkanları daha net göstermek olduğu düşünülüyor. Ancak uygulamanın bu özelliği kullanıcılar için ne zaman yayınlayacağı konusunda bir bilgi yok.

Ayrıca Jane Manchun Wong, uygulamanın üzerinde çalıştığı bir başka geliştirmeyi de sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Spotify beğen butonu için bir animasyon görebiliriz. Şu anda uygulamanın beğen butonu herhangi bir animasyona sahip değil.

Ücretsiz SpotifyÜcretsiz Spotify kullanıcıları için çevrim dış dinleme özelliğiÜcretsiz Spotify sürümü çevrim dışı dinlemespotify

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir