Titreten kulaklık! MSI Immerse GH50 inceleme

MSI Immerse GH50 kulaküstü kulaklık analiz videosu ile karşınızdayız. Yakın vakitte oyun amaciyla tek kulaküstü kulaklık satın almak istiyorsanız, MSI Immerse GH50 nitelikleri ile alakalı detayları anlattığımız videoya göz atmadan karar vermeyin. MSI Immerse GH50 oyuncu kulaklığı nasıl tek performans sergiliyor? MSI Immerse GH50 alınır mı? bütün suallerin yanıtı videoda.

MSI Immerse GH50 kulaküstü kulaklık inceleme

MSI Immerse GH50 nasıl tek kulaklık? Şu sıralar takriben 690 TL’lik tek ücret etiketine sahip var olan kulaklığı buradan veyahut aşağıdaki görselden satın alabilirsiniz.

MSI Immerse GH50 oyuncu kulaklığı özellikleri

MSI Immerse GH50 alınır mı Sualini videoda yanıtladık. Ayrı olarak kulaklığın özellikleriyle alakalı detaylara da yakından baktık.

40mm sürücülere sahip, USB ile bağlanan ve 7.1 surround ses desteği veren bu kulaklığın içinde tek titreşim motoru mevcut. Bu sayede bass sesleri sarsıntı vererek iletip değişik tek deney sunuyor. eğer bu sarsıntıdan rahatsız olursanız bu özelliği kapatabiliyorsunuz. Mikrofonu kullanmadığınız vaziyetlerde Tamamiyle çıkarabiliyorsunuz. MSI’ın Mystic Light yazılımı ile denetim edilebilen RGB ışıkları bu kulaklıkta da kendini gösteriyor. Bu sayede rengi istenildiği şekilde değiştirmek mümkün. Ayrı olarak değişik yanıp sönme efektleri de atanabiliyor. ek olarak, başka Mystic Light destekli cihazlarla ahenk gösteren çalışmasına imkan sunuyor.

kablolu kulaklıkkulaküstü kulaklıkmsiMSI ImmerseMSI Immerse GH50MSI Immerse GH50 alınır mıMSI Immerse GH50 incelemeMSI Immerse GH50 kulaküstü kulaklıkMSI Immerse GH50 kulaküstü kulaklık incelemeMSI Immerse GH50 nasılMSI Immerse GH50 nasıl tek kulaklıkMSI Immerse GH50 oyuncu kulaklığıMSI Immerse GH50 rgboyuncu kulaklığıoyuncular amaciyla kulaklıkrgbrgb teknolojisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir