Tesla’dan şaşırtan ürün satışı başladı

Dünyanın önde gelen oto üreticilerinden biri vaziyete gelen Tesla, şaşırtan şort satışıyla gündem oldu. Elon Musk tarafından paylaşılan şort bilgisinin derhal peşinden stoklar hızla erimeye başladı.

Farklı çıkışlarıyla tanınan CEO Elon Musk, bu sefer hiç beklenmeyen ürünün satışını gerçekleştirdi. Üstünde “S3XY” yazan al şortlar, Tesla’nın kendisinin internet sitesi üzerinden satışa sunuldu. Şortun ücreti da dikkat çekti.

Tesla şort çok tutardan satışa çıktı

Geçtiğimiz gece Elon Musk, Twitter üzerinden tek paylaşım yaptı. Paylaşımında, “Sınırlı sayıdaki kısa şortlara buradan ulaşılabilir” diyerek Tesla’ya ait alışveriş sitesinin irtibatını bıraktı. Rengi ve üzerindeki yazıyla dikkatleri çekmeyi muvaffak olan şortun stoku da hızlıca tükendi. Şortta şu anda Yalnızca XL beden satın alınabilir durumda.

Kısa müddette stok bitiren Tesla şort, fiyatıyla da kullanıcıların alakasını çekti. Zira ürünün ücreti 69,420 dolar (476.568 TL) olarak belirlendi. Bu da üzerinde altın rengarenk “S3XY” yazan al şortun bu ücrete karşın çok istek gördüğünü gösteriyor.

Ürünün 2-4 hafta içinde kullanıcılara ulaştırılacağı bilgisi de satış sayfasında yer alıyor. Ürün amaciyla yapılan duyurudan ardindan da sitede erişim problemleri yaşandığı da belirtildi.

Şort üzerinde bulunan “S3XY” yazısının tek manası da bulunuyor. Tesla bu yazıyla birlikte S serisi, üç serisi, X serisi ve Y serisi modellerine gönderme yaptı. Elon Musk tarafından, şort satışıyla gelecekteki çalışmalara kaynak sağlandığı söyleniyor.

elon muskelon musk şortTeslatesla şorttesla şort satışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir