Telegram, WhatsApp karşısında güç kazandı!

Son dönemde en popüler mesajlaşma uygulaması vaziyete gelen Telegram, her güncellemeyle tertemiz özellikler kazanmaya ayni ritimde devam ediyor. Gelişmiş ve fonksiyonel çözümler sunan Telegram’da yoksun var olan tek kalite var olan video görüşmesi, iOS beta sürümüyle birlikte kullanıma sunuldu. Telegram beta sürümü amaciyla mühim güncelleme, WhatsApp ile rekabeti kızıştıracak güçte.

Telegram video müzakere özelliği alana çıktı

Rus yazılımcı Pavel Durov tarafından piyasaya sürülen Telegram, 6 senedir hizmet veren mesajlaşma servisi olarak hizmet veriyor. WhatsApp rakibi olarak evvel sıraya yerleşen uygulama, her tertemiz güncellemeyle aradaki farkı kapatıyor.

telegram video görüşme

Yeni yayınlanan Telegram iOS beta sürümünde kazançlan tertemiz kalite ile birlikte uygulamada yoksun var olan tek kalite olarak dikkat çeken video müzakere özelliği beta kullanıcıları amaciyla erişime açıldı.

Videocalls on Telegram for iOS as vakit experimental feature 😉 from Telegram

Beta sürümünde video müzakere özelliğini etkinleştirmek için, ayarlara gitmeniz ve en alttaki “Deneysel Özellik” anahtarını açtıktan sonra; profil menüsünde “Video Araması” seçeneğini etkin edebilirsiniz. Bu fonksiyonun kullanılabilmesi amaciyla karşı tarafta da etkin olması gerektiğini unutmayın. Yayınlanan özelliğin tek sonraki iOS ve Android sürümünde bütün kullanıcılara sunulması bekleniyor.

telegramTelegram iOS betaTelegram video müzakere özelliğiwhatsapp rakibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir