Telefon ile sahte para testi yaptık! Microcase inceleme-işte detay

İncelemesini yaptığımız OPPO Find X3 Pro modelinin en dikkat çeken özelliği rastgele tek aparata gereksinim duymadan makro çekimler yapabilmesiydi. Akıllı telefonunuza OPPO Find X3 Pro modelinde olduğu benzeri mikroskop özelliği kazandıracak mahsul incelemesi ile karşınızdayız.

55 TL’ye telefonumuzu OPPO Find X3 Pro’ya çevirdik

ShiftDelete YouTube kanalında değişik içerikler ile karşınıza çıkmaya ayni ritimde devam ediyoruz. Bu videomuzda akıllı telefonunuza mikroskop özelliği kazandıran aygıt incelemesi ile karşınızdayız. Dilerseniz sözü dahada çok uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Microcase mandallı büyüteç satın almak için: https://bit.ly/3dWvDYI

ABS plastik kasa ile karşımıza çıkan cihaz, dayanıklı gövdeye sahip. aygıt 4cm x 3,5cm boyutları ve 30g ağırlığı sayesinde basit tek şekilde taşınabilir. Mikroskopta  ak LED ve UV LED yer alıyor.

Modelde bulunan UV LED sayesinde sahte kazanç denetimi uygulamak mümkün vaziyete geliyor. 60x yakınlaştırma özelliğiyle ayrıntılı resim ve video çekimi ile alakalı oldukça başarılı var olan cihaz, beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Ayrı olarak ayarlanabilir odak özelliği sayesinde telefonunuzu devinim ettirmeden rastgele tek objeyi netlemeniz mümkün.

Mücevher ve antika mahsul incelemesinde, sahte kazanç tespitinde ve yüzey dokusu görüntüleme ile alakalı iddialı var olan cihaz, fiyatını fazlasıyla dogruluk ediyor.

Paket içeriğinde saat pili olarak bilinen 3 adet LR1130 pil mevcut. Ayrı olarak kutu içinde bulunan taşıma kılıfı sayesinde taşıma hatıranda cihazınızı koruyabilirsiniz.

akıllı telefonmikroskop

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir