Teknoloji markasından karne ve yarıyıl tatili kampanyaları

Sabancı Holding iştiraklerinden Türkiye’nin lider teknoloji perakendecisi Teknosa, sömestri tatili döneminde öğrencileri mutluluk dolu edecek teknoloji ürünlerine hususi kampanyalar düzenliyor. Teknosa mağazalarında ve Teknosa.com’da olabilitesi çok kampanya kapsamında öğrencilerin bu dönemde hemide eğitimlerine destek olacak ayni vakitte da tatilin tadını çıkarmalarını sağlayacak notebooklardan tabletlere, gaming ürünlerinden aksesuarlara civarindan en keyifli mahsul kategorilerinde indirimler, tüketici kredisi, kredi kartına peşin fiyatına taksit benzeri değişik tediye alternatifleri ile sunuluyor.

19-31 ocakta tarihleri arasında olabilitesi çok kampanyada öğrencilerin tatili tertemiz ve dijital deneyimlerle zenginleştirmelerine muavin olacak gaming aksesuarlarında yüzde 30’a varan, konsol aksesuar alışverişlerinde yüzde 15’e varan indirimler yer alıyor. Oyun severlere hız katacak Logitech G300S Kablolu Gaming fare ise 19-22 ocakta tarihleri arasında 189 Lira adina 169 TL’den satın alınabiliyor.  

Eğlenceyi, sosyalleşmeyi ve eğitimi tek arada sunan teknolojileri avantajlı fiyatlarla buluşturan Teknosa, bütün Samsung tabletlerde 19 Ocak-3 Şubat tarihleri arasında KDV meblağında indirim uygularken, 16 Şubat tarihine civarindan Lenovo Notebook alanlara Office 365 armağan ediyor. Arkadaşlarından ayrı var olan öğrencilerin en huzurlu şekilde birbirleriyle konuşmalarını sağlamak içinse Samsung Galaxy Note 10 Lite akıllı telefon dört bin 499 Lira indirimli fiyatıyla satışa sunuluyor.

Sömestr süresince kesintisiz ve hızlı alışveriş

Karne hediyelerini ve sömestri tatil alışverişlerini Teknosa.com üzerinden yapacaklar, mahsul bilgilerine civarindan her konuda mağazalarda olduğu benzeri uzmanlardan web-chat üzerinden canlı destek alabiliyor. Ayrıca, Türkiye’de evvel Teknosa’nın sunduğu video-chat hizmeti ile mağazaya gitmeden mağaza deneyimi yaşayarak, ürünü görüp, mağazadaki danışmana bağlanarak birebir bilgi alabiliyor. Teknoloji severler Teknosa.com’dan siparişleri amaciyla aynı vakit ve sonrası vakit hızlı teslimat ve tekrar sektörde tek var olan araçta/otoparkta teslimat seçeneklerinden faydalanabiliyorlar. Alışverişlerini mağazalardan, internetten, mobil platformlardan veyahut telefondan (0850 222 55 99) gerçekleştirebiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir