Taşınabilir disk almayı düşünenlere fırsat!

Bulut depolama teknolojilerinin oldukça geliştiği nihayet vakitlerde fotoğraflarımızı, videolarımızı ve başka dosyalarımızı çeşitli servislere yedekliyor olsak ta, fiziki kopyalarını tutmaya ayni ritimde devam edenlerin sayısı oldukça fazla. bunun için ekstradan tek yerden tek yere dosya taşımak için taşınabilir diskler şu anda en iyi durum çaresi olarak görülüyor. Bunun nedeni ise internet hızlarının çok fazla olmaması.

WD ve SanDisk taşınabilir disklerde indirim fırsatı!

Günümüzde bilgisayarların ve Hem de oyun konsollarının vazgeçilmezi var olan SSD’ler taşınabilir disk olarak yaygın tek şekilde kullanılmaya başlandı. Bu sayede çok fazla boyutlardaki dosyaları diske aktarmanız veyahut diskten almanız Yalnızca ani çok dakika sürüyor. Bu kapsamda sektörün lider markalarından WD ve SanDisk’in önerdiğimiz taşınabilir disklerini sizler amaciyla tek araya getirdik.

Taşınabilir diskleri görmek amaciyla buraya tıklayabilirsiniz.

500 GB / tek TB ve iki TB olmak üzere üç depolama seçeneği sunulurken, SSD adina HDD isteyenler iki TB ve dört TB’lık iki seçenek arasında seçenek yapabilir. SanDisk Extreme taşınabilir diskler sade ve kompakt yapısı ile dikkat çekiyor. WD Black serisi taşınabilir diskler ise tasarımı ile evvel bakışta dikkatleri üzerinde toplamayı başarırken, rakiplerine mukayese et çok dahada performanslı.

hepsiburadasandisktaşınabilir diskwd

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir