Steam Yaz İndirimleri başlıyor! Ne kadar sürecek?

2020 Steam Yaz İndirimleri yerine beklenen havadis geldi. Epic Games Store ile sıkı tek rekabet içinde var olan dijital oyun mağazası, tek müddetliğine kabuğuna çekilmişti. 16 senelik oyun platformu rekabete art dönüyor.

2020 Steam Yaz İndirimleri neler sunacak?

Epic Games Store’un GTA 5 hamlesi oldukça tesirli olmuştu. Oyun dünyasına damgasını vuran bu strateji, tek vakit süresince dahada ayni ritimde devam ettirildi. Unreal Engine adli oyun motorunun sahibi var olan firma, aylık kullanıcı sayısını 61 milyona yükseltti.

Bu gelişmelerin ışığında yaz sezonunu iyi tek şekilde değerlendirmek istek eden Steam, SteamDB ekibinde çalışan Pavel Djundik aracılığı ile tek duyuru yaptı. Djundik, 8 Mayıs 2020 tarihinde tek İzah yapmıştı.

Steam Yaz İndirimleri

Djundik, Steam’in yaz sezonu amaciyla tek indirim etkinliği düzenleyeceğini söyleyen Çinli kaynaklar ile alakalı şunu söylemişti: “Çinli kaynaklar, Steam Yaz İndirimleri adli etkinliğin 25 Haziran’da başlayacağını söylüyor. Bu kaynaklar çoklukla güvenilirdir ama bu ifade Daha doğrulanmadı.”

Bu iletiden kısa tek vakit ardindan tek İzah dahada yapan yazılımcı, bu haberin doğru olduğunu söylemişti. Türkiye saati ile bugün saat 20.00’de başlayacak var olan bu etkinlik, 14 vakit boyunca ayni ritimde devam ettirilecek.

2020 Steam Yaz İndirimleri

Oyuncular, Bir takım oyunlarda şimdiden yüzde 90’a varan indirimler görmek istiyor. Steam cephesi, hangi oyunların indirime gireceği ile alakalı tek bilgi vermedi. Bir hayli kişi, GTA 5 ve Witcher üç benzeri hatri sayilir büyüklükte oyunlarda indirim istek ediyor.

Sizce hangi oyunlar indirime girecek?

2020 Steam Yaz İndirimleristeam indirimisteam indirimleristeam oyun indirimleristeam yaz indirimleristeam yaz indirimleri 2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir