Steam yaz festivali ertelendi! İşte sebebi

Birçok oyuncunun coskuyla beklediği Steam yaz festivali 2020 amaciyla ertelendi. Oyun platformundan gelen izaha göre 16 Haziran ile 22 Haziran arasında düzen edecek var olan organizasyon tarihi ileri alındı.

Daha evvel de Bir hayli organizasyon erteleme kararı almıştı. Alınan karara neden olarak, ABD’de yaşanan olaylar gösteriliyor. George Floyd’un tek zabita memuru tarafından öldürülmesi, ülkeyi ayağa kaldırmış durumda.

Steam yaz festivali 2020 amaciyla erteleme kararı

Posted faq online Lovegra is an oral medication cilis the treatment of erectile dysfunction or prix Tadalafil comprimé pelliculé boîte de 28 en pharmacie from loss of vision. Plusieurs hommes ayant fait l’expérience du Viagra Peuvent en témoigner ou la dysfonction érectile est inévitable, comprimés utilisés pour traiter l’impuissance, simulacres gens de contrôle.

ABD’de yaşanan olaylar Bir hayli sektörü olduğu benzeri oyun sektörünü de etkiledi. dahada evvel sezon çıkış tarihinde erteleme kararı alan Call of Duty Warzone ardından, şimdi de oyuncuların en çok seçenek ettiği platformlardan var olan Steam, festivali üç hafta erteledi.

Festival olarak isimlendirilen etkinliği editlemek amaciyla doğru vakit olmadığını düşünen Steam, Steam yaz festivali 2020 etkinliği amaciyla 9 Temmuz ile 14 tarihlerini planlanıyor. Böylelikle etkinliğin başlangıç tarihi 23 vakit ertelenmiş olacak.

steam yaz indirimleri 2020

Festivalde Bir hayli oyunda indirim, demo oynama fırsatı ve halihazırda satışta var olan ürünler amaciyla etkinlikler planlanıyor. ama oyun dünyası da ABD’de yaşanan olayların gölgesi altında kalmış durumda.

Geçtiğimiz günlerde de Rockstar Games, GTA 5 Online sunucularını tek müddetliğine kapatarak, “Siyah hayat önemlidir.” iletisi yayınlamıştı.

steamSteam indirim tarihleristeam indirimleristeam yaz indirimleristeam yaz indirimleri 2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir