Spotify ilk kullanıcılar için üç ay ücretsiz oluyor!

Spotify, ilk kez premium üyelik alacak kullanıcılara özel 30 Haziran’a kadar üç ay ücretsiz sunuluyor. Bildiğiniz gibi en popüler müzik ve podcast dinleme servislerinden birisi olan Spotify, yeni yaptığı kampanya ile birlikte kullanıcı sayısını katlamayı hedefliyor.

Spotify üç ay ücretsiz sunulacak

Dijital servis yeni yaptığı duyuru ile birlikte üç ay ücretsiz hale geliyor. Yeni başlayan bu fırsat Spotify’a girildiğinde karşınıza çıkıyor. İnternet sitesinde ve uygulamada eğer daha önce Premium üyelik almadıysanız  size bildirim olarak çıkıyor.

Spotify’da yeni kullanıcılar bugünden itibaren 30 Haziran’a kadar ki sürede platforma kaydolduklarında üç ay ücretsiz kullanım hakkında sahip olacak. Bu fırsat ayrıca sadece belirli kişiler için değil, aile, öğrenci ve birey dahil olmak üzere tüm planlar için geçerli yazıyor.

Spotify-uc-ay- ucretsiz

Popüler hizmet elbette bu fırsatını Corona virüsü salgını sebebiyle sunuyor. İnsanların evde kalmasını teşvik etmeyi amaçlayan bu adım ile birlikte insanların evde daha keyifli zaman geçirmesi planlanıyor.

Bunun yanında Spotify bu salgın sürecinde kullanıcı kaybettiğini açıklamıştı. Bu kullanıcıları tekrar kazanmak adına kampanya düzenliyor gibi görünen platform ilerleyen günlerde başka adımlar ile de karşımıza çıkabilir.

spotifySpotify üç ay ücretsizSpotify üç ay ücretsiz nasıl sunuluyorSpotify üç ay ücretsiz sunuluyorspotify ücretsizSpotify ücretsiz oldu

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir