Sony Xperia 1 II ve Xperia 5 II için Android 13 iddiası!

Sony Xperia tek II ve Xperia 5 II yeni sezon modelleri Android 13 güncellemesi ile tazelenebilir. Android Next adli tek Japon havadis kaynağı tarafından öne sürülen bu argüman ortalığı karıştırdı.

Kısa tek vakit evvel Samsung Galaxy Note 20 ailesi tanıtıldı. cenup Koreli firma, Galaxy S10 ailesi de dahil olmak üzere tertemiz telefonlarının 3 hatri sayilir büyüklükte Android güncellemesi ile yenilenebileceğini söylemişti.

Sony Xperia tek II ve Xperia 5 II Android 13 güncellemesi alacak mı?

Sony bu mevzu ile alakalı Daha tek İzah yapmadı. Japon havadis kaynağına göre Sony de Samsung’un izinden giden firmalar arasında yer alacak ve Bir takım akıllı telefonlarını üç hatri sayilir büyüklükte Android güncellemesi ile donatacak.

İlgili güncellemelerin mevzubahis var olan Xperia modellerinde ne vakit görüleceği bilinmiyor. Android Next; Xperia 1, Xperia 5 ve Xperia 10 II modellerinin Android 11 güncellemesini aldıktan ardindan tek dahada rastgele tek güncelleme almayacağını argüman etti.

Sony Xperia tek II Android 13 güncellemesi

Android Next’e göre Xperia 10, Xperia 10 Plus, Xperia Ace, Xperia 8 ve Xperia 8 Lite cihazları ise Android 10 güncellemesi dışında rastgele tek güncelleme almayacak. Sony’den bu mevzu hakkinda tek İzah bekleniyor.

Yeni Android yazılımı ile tanışmaya çok az kaldı. çünkü geçtiğimiz temmuz ayında YouTube’da Android 11 yerine yapılan canlı yaında 8 Eylül 2020 ibaresini görmüştük. Bu ibarenin Android 11 amaciyla tasarilanan tanıtım tarihi olduğu alana çıkmıştı.

3 hatri sayilir büyüklükte Android güncellemesi başlığı altında tek araya toplanan güncellemeler arasında Android 11, Android 12 ve Android 13 bulunuyor. Sizce Android Next’in iddiası gerçeği yansıtıyor mu? Android 13 güncellemesi hangi tertemiz özelliklere ev sahipliği yapabilir? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Android 13Android 13 güncellemesiSony Xperia tek IISony Xperia 5 IIXperia tek IIxperia 5 ıı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir