Sony Xperia 1 II 12 GB RAM ile geliyor!

Telefon üreticilerinden en çok sevilenler arasında bulunan firma, tertemiz modeli Sony Xperia tek II için 12 GB RAM seçeneğiyle gündem oldu. Türkiye’deki faaliyetleri sonlandırılmış olsa da Xperia yeni sezon modelleri Daha Bir hayli seveni bulunuyor.

İlk olarak Japonya’da satışa çıkacak var olan model, evvelki sürüme göre dahada çok performansa sahip olacak. Kullanıcılar dahada evvel 8 GB bulunan sürümle buluşmuştu. Bununla birlikte modelde 128 GB ve 256 GB depolama alanı seçeneği bulunuyor.

Sony Xperia tek II 12 GB RAM modeli geliyor

Daha öncede 8 GB RAM ile 128 GB veyahut 256 GB depolama seçeneği bulunan modelde, Bir hayli amiral gemisi modelinde var olmayan 12 GB RAM seçeneği kendisini gösterecek. ama bu kalite de Yalnızca “Donmuş Siyah” rengarenk modelle kullanıcılarla buluşacak. İlerleyen vakitte da ak ve mor renkleriyle de bu özelliğin kullanıcılarla buluşacağı belirtiliyor.

Sony Xperia tek II 12 GB RAM seçeneği amaciyla de işlemci olarak Snapdragon 865 kullanacak. İşlemci amaciyla Snapdragon 865 Plus’a yükseltme işleminin yapılmayacağı belirtiliyor. Snapdragon 865 de tek adet 2.84 GHz Cortex-A77, üç adet 2.4 GHz Cortex-A77 ve dört adet 1.8 GHz Cortex-A55 çekirdekleri bulunuyor. Ayrı olarak model 6.5 ‘ boyutunda OLED ekrana sahip. 12 piksel anne kamera + 12 piksel ultra geniş açılı kamera + 12 piksel telefoto kamera kurulumu modelde yer alıyor. Bununla birlikte ToF sensör de görev alıyor.

Sony Xperia tek II 12 GB RAM

Ön siparişe başlanan model amaciyla 124.000 yen (1.170 dolar) ücret bilgisi bulunuyor. Kullanıcılar amaciyla ön sipariş açıldı ama teslimatların bu ay nihayetinde olacağı belirtildi.

Sony Xperia tek IISony Xperia tek II 12 GB RAMSony Xperia tek II özellikleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir