Samsung iPhone 12 üretimi için hazırlanıyor

iPhone 12 özellikleri ile ilgili gelen bilgilerle beraber, üretim süreci hakkında da detaylar ortaya çıkmaya başladı. Son olarak da gelen bilgilere göre yeni iPhone 12 ekranı için Samsung tarafında çalışmalar gerçekleştiriliyor. Böylece Apple’ın yeni ekran teknolojisi, Samsung’un fabrikalarından çıkacak gibi görünüyor.

iPhone 12 ekranı Samsung tarafından üretilecek

Apple’ın bu yılki iPhone 12 modellerinde yeni esnek OLED ekran teknolojisini kullanması bekleniyor. Bu ekranların üretimi için de Samsung’un tedarikçi olarak kendini göstereceği belirtiliyor. Aslında daha önce Apple’ın iPhone 12’nin ekran üretimi için BOE ve LG Display ile çalışamalar yapacağı iddia ediliyordu.

iphone 12 ekranı

Yeni iPad Pro LiDAR tarayıcı özelliği neden önemli?

Yeni iPad Pro LiDAR tarayıcı özelliği neden önemli?

Yeni iPad Pro özellikleri arasında Pro kamera ve LiDAR tarayıcı dikkatleri üzerine topluyor. Peki Apple’ın yeni iPad Pro LiDAR tarayıcı özelliği neden önemli?

Şimdi de yeni 5.4-inç iPhone 12 hakkında belirtilenlere göre, ekranın üretimi, Samsung tarafından gerçekleştirilecek.

Gelen son bilgilere göre Apple’ın bu yıl iPhone 12, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max olmak üzere üç farklı model tanıtacağı ifade ediliyor. iPhone 12 özellikleri arasında ekran başlığı ayrı bir konumda olacak. iPhone 12 Pro modelinin 6.1-inç OLED, iPhone 12 Pro Max modelinin ise 6.68-inç OLED ekran taşıyacağı belirtiliyor. İddia edilenlere göre bu ekranların üretimlerinde de Samsung ismi kendini gösterecek.

Son olarak hatırlatmak gerekirse yeni iPhone 12 ekranı, çentik tarafında da iyileştirmeler yansıtacak. iPhone 11 modelindeki çentiğe kıyasla, daha ince bir çentik kullanılacağı iddia ediliyor. Arka kamera tarafında da yeni iPad Pro modelinde olduğu gibi LiDAR tarayıcı olması bekleniyor.

AppleiPhone 12iphone 12 üretimiiPhone 12 ekranısamsung

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir