Samsung Galaxy Note 21 canlı görüntülendi

Samsung’un Note serisinin fişinin çekileceği ile alakalı söylemler konuşulurken, dikkat cazip tek sızıntı alana çıktı. Samsung Galaxy Note 21 tasarımı amaciyla de emare veren tek görsel yasamsal medyada paylaşıldı.

Samsung Galaxy Note 21 sızdırıldı: Note serisi şimdilik yoluna ayni ritimde devam ediyor

Galaxy Note serisiyle, amiral gemisi telefon piyasasında ayrım olusturan Samsung’un uzunca müddettir S serisine odaklanan tek Strateji planladığı konuşuluyordu. S21 Ultra‘nın S Pen desteğiyle gelmesi de bu söylentileri destekler nitelikte oldu. ama Galaxy Note 21 amaciyla alana çıkan sızıntı, serinin sevenlerini mutluluk dolu edecek.

Samsung Galaxy Note 21 canlı görüntüsü Twitter’da paylaşıldı. yasamsal medyada paylaştığı ve doğru çıkan bilgi sızıntılarıyla Bilinen ‘Boby’ adli kullanıcının tertemiz hesabı var olan ‘Snapdrachun 888 5G’ hesabından yapılan paylaşımı aşağıda görebilirsiniz.

Galaxy Note 21 amaciyla alana çıkan bu sızıntı, Note serisinin şimdilik yoluna ayni ritimde devam edeceğini gösterdi. Cihazın başka detayları ise Daha bilinmiyor. ama Exynos 2100 ve Snapdragon 888 işlemcili iki versiyonla tüketici karşısına çıkmasına kati gözüyle bakılıyor.

Galaxy Note 21

Samsung’un tertemiz akıllı kalemi S Pen Pro

Bir müddettir Samsung’un Galaxy Note serisinin fişini çekeceğini düşündürten gelişmelerden biri de S Pen Pro oldu.

Samsung’un S Pen Pro’su, Galaxy S21 Ultra ile gelen desteğine ekstradan kullanıcıların telefonlarında gezinmek veyahut cihazı odanın her yerinden denetim etmek amaciyla Bluetooth özellikli olarak sunulacak. Ürün Yalnızca duyurulduğu amaciyla çok ayrıntılı özellikler elimizde bulunmuyor ama Samsung’a göre S Pen Pro’nun çıkışı bu sene sonlarında olacak.

Samsung, Exynos işlemciler ile M1’e rakip olabilir

Samsung, Exynos işlemciler ile M1’e rakip olabilmektedir

Arm tabanlı işlemciler gidere popülerleşmeye başladı. Görünüşe göre kendisinin işlemcisini üreten Samsung, Exynos işlemciler ile pc pazarına girmeye hazırlanıyor olabilir.

Galaxy Note 21 tasarımıGalaxy Note serisisamsungSamsung Galaxy note 21

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir