Redmi Note 8 Pro için MIUI 12 bekleyenlere müjde

Ülkemizde ve dünya genelinde en çok kullanılan akıllı telefon modellerinden olan Redmi Note 8 Pro, MIUI 12 haberiyle kullanıcılarını memnun edecek. En yeni arayüz sürümü olan MIUI 12 için güncelleme kullanıcılara ulaştı.

Daha önceden de bazı Xiaomi ve Redmi modellerinin kararlı güncellemeyi aldıkları belli olmuştu. Ancak Redmi’nin dikkat çeken modeli için süreç hala beta aşamasında başlamış oldu ve ilk güncelleme geldi.

Redmi Note 8 Pro, MIUI 12 beta kullanılmaya başlandı

Yüksek kullanım oranına sahip olan model için, arayüz geliştirme çalışmaları devam ediyor. Uygun fiyatı ve performansıyla çok fazla sayıda kullanıcının tercihi olan model, en son gelen MIUI V11.0.5.0.QGGMIXM Kararlı 315M güncellemesinden sonra, MIUI 12.0.0.4 QGGMIXM Beta sürümünü de aldı. Böylelikle model için ilk MIUI 12 güncellemesi gelmiş oldu.

Güncelleme şu anda global ROM kullanıcıları için indirilebilir durumda. Betayı kullanabilmek için global ROM kullanıcısı ve onaylanmış Mi hesabı sahibi olmak gerekiyor.

xiaomi redmi note 8 pro miui 12

2 GB boyutunda olan güncellemede, güvenlik paketi düzeyi de Haziran 2020 oldu. Yeni sürümde öne çıkan özelliklere bakıldığında yeni sistem animasyonları, karanlık mod 2.0, güvenlik iyileştirmeleri ve yeni kamera özellikleri yer alıyor.

Güncellemenin beta olduğunu ve sürümde bazı hataların yaşanabileceğini belirtmekte yarar var. Bu nedenle ShiftDelete.Net, yaşanabilecek herhangi bir durumdan sorumlu değildir.

Güncellemenin teknik detayları şu şekilde;

Model: Xiaomi Redmi Note 8 Pro

ROM Sürümü: MIUI 12.0.0.4 QGGMIXM

ROM Tipi: Beta Stable

Bölge: Global

Sürüm Kod Adı: Begonia

Android Güvenlik Yaması Düzeyi: Haziran 2020

İndirme bağlantısı

xiaomixiaomi redmiXiaomi redmi note 8 proxiaomi redmi note 8 pro miui 12xiaomi redmi note 8 pro miui 12 güncellemesi

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir