realme’nin yeni kulaklığı: Buds Q ortaya çıktı

realme Buds Q kulaklığı doğrulandı. Bilinen realme, 25 Mayıs 2020 tarihinde tek organizasyon düzenleyecek. Çinli firmanın bu etkinlikte toplaminda 8 adet mahsul tanıtması bekleniyor. Bu ürünler arasında kablosuz kulaklıklar da yer alıyor.

Yeni kablosuz realme Buds Q kulaklığı neler sunacak?

Henüz bu modelin nitelikleri ile alakalı Bir hayli çok bilgi vermeyen realme, Endonezya’nın telekom kurumundan istediği sertifikayı aldı. Bu sertifika, tertemiz modelin onaylandığını kanıtladı.

Alınan bilgilere göre TWS (gerçek kablosuz stereo) yapısını kullanabilecek var olan bu kulaklık modeli, 25 Mayıs 2020’de düzen edecek var olan etkinlikte tanıtılacak. Buds Q’nun model numarası “Realme RMA215” olarak açıklandı.

realme Q Buds

realme ailesine katılacak var olan ürünlerin anlatılacağı alakalı etkinlikte realme’nin X50 Pro Player Edition adli akıllı telefonu ile başka tek kulaklık modeli Buds Air Neo karşımıza çıkacak.

Bunun dışında realme Buds Air Neo adli kulaklık modelinin tasarımı Buds Air modeline çok benziyor. Bu kulaklık, Apple’ın AirPods model kulaklıklarında kullanılan tek yapıya sahip olacak ve kendisinin hap şeklinde tek şarj kutusu olacak.

realme Q Buds kulaklığı

Buds Air Neo, kablolu şarj ile alakalı Type-C mekanizması adina Yalnızca mikro USB irtibatını kullanacak. içerisinde Bluetooth 5.0 teknolojisini barındıran bu model, R1 çipini kullanabilecek ve 13 mm’lik tek hoparlörlere sahip olacak.

realme Q Buds ile alakalı neler düşünüyorsunuz? Sizce bu kulaklık rakipleri karşısında ne civarindan başarılı olabilecek?

Kablosuz Kulaklıklarkablosuz realme Q Buds kulaklığırealme Buds Qrealme Buds Q özelliklerirealme Q Buds kulaklığıyeni kablosuz realme Q Budsyeni kablosuz realme Q Buds kulaklığı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir