realme Race görseli ortaya çıktı! İşlemci sürprizi

realme Race ismini verdiği tertemiz bir amiral gemisi akıllı telefon modeliyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Sızdırılan görseller ve işlemci detaylarına bakılırsa, Race isimi benzeri rekabetçi tek yapıda olacak. İşte detaylar:

realme Race modelinin Bir takım nitelikleri de alana çıktı

realme, Snapdragon 888 işlemcisini kullanan evvel akıllı telefon modellerinden tek tanesini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Oppo markasından devraldığı Ace serisinin ismini değiştiren ve Race yapan marka, tasarımsal manada ise eş çizgileri kullanıyor.

Arka kamera kurulumunu gösteren gösteren görselin dışında Bir takım realme Race özellikleri de alana çıktı. Sızdırılan  bu bilgilere göre amiral gemisi Snapdragon 888 işlemcisi ile karşımıza çıkacak. Daha bu erken tanıtılan ve grafik biriminin nitelikleri netleşmeyen işlemci 5 nm fabrikasyon zamani ile karşımıza çıkıyor.

İşlemci sekiz çekirdekli tek yapıda ve 1+3+4 şeklinde tek çekirdek dağılımı ile karşımıza çıkacak. Bu çekirdeklerden birisi ise tertemiz kuşak Cortex X1 çekirdeği.

realme race, realme race özellikleri, snapdragon 888 kullanan evvel akıllı telefon

realme Race ise işlemci dışında depolama ve RAM bilgileri ile karşımıza çıktı. bunun için göre akıllı telefon, 12 GB benzeri iddialı tek RAM ile karşımıza çıkacak.

Yine depolama tarafında ise 256 GB benzeri tek seçenek karşımıza çıkmış durumda. Kamera kurulumu ise Oppo Ace 2 benzeri yuvarlak tek kamera yuvasında 4’lü olarak alana çıktı.

Oppo tarafından Nisan ayında tanıtılan Ace 2, markanın başarılı amiral gemisi akıllı telefon modellerinden biri olmuştu. ama Eylül ayında alana çıkan bilgiler, Ace serisinin realme markasına devredildiğini argüman ediyordu. Sızdırılan bu bilgilere bakılırsa iddiaların doğru olduğu da alana çıkmış oldu.

İlk gelen bilgiler, Race modelinin ocakta veyahut Şubat ayı tanıtılacağı yönünde. Bu da modelin S21’den evvel tanıtılırsa Snapdragon 888 kullanan evvel akıllı telefon modeli olmasını sağlayacak. İlk alana çıkan realme Race özellikleri sizce nasıl olmuş? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Oppo AceRealmerealme racerealme race özelliklerisnapdragon 875snapdragon 888snapdragon 888 kullanan evvel akıllı telefon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir