PUBG Mobile’dan yeni Mad Miramar önerisi!

PUBG Mobile için geçenlerde yeni bir güncelleme geldi. Mobil oyun yeni güncellemesiyle birlikte Mad Miramar adını aldı. Miramar haritasının geliştirilmesi ve birçok yeni eşyaya ek olarak bu güncellemede oyuncular için PUBG Mobile ekibinin bir tavsiyesi bulunuyor. PUBG Mobile Mad Miramar otomat önerisi!

PUBG Mobile Mad Miramar otomat önerisi

Geliştirilmiş bir Miramar haritası ile oyunseverlerin karşısına çıkan PUBG Mobile, Miramar haritasının ikinci versiyonunda bizleri farklı yarış modları ve farklı rampalar ile karşıladı. Haritada genel anlamda görsel değişiklikler de yaşanmıştı. Oyun her yeni güncellemesiyle birlikte oyunculara yeni özellikler sunuyor.

Bunun yanında oyunseverler PUBG Mobile’ı hileciler noktasında atmadığı adımlar noktasında eleştiriyor olsa da PUBG MObile resmi Twitter sayfasında yeni bir Mad Miramar önerisi paylaştı. Kısa bir animasyonla oyunun içinde bulunan otomatlara oyuncuların zarar vermemesi gerektiğini vurgulayan PUBG Mobile ekibi, eğlenceli klip ile durumu anlatıyor.

Bilmeyenler için oyun içi otomatlar, oyuncuların sağlıklarını iyileştirmek için alabilecekleri enerji içeceklerine yer veriyor. Oyuncular için gizli bir özelliği vurgulayan şirket, oyuncuların Miramar haritasında otomatlara saldırmaması gerektiğini söylüyor. Otomatlar Miramar haritasındaki en son güncelleme ile eklendi.

PUBG Mobile ücretsiz eşyalar nasıl kazanılır?

PUBG Mobile ücretsiz eşyalar nasıl kazanılır?

Popüler mobil oyun PUBG Mobile ücretsiz skin nasıl kazanılır biliyor musunuz? Eğer bilmiyorsanız bu içerik ilginizi çekecek.

PUBG Mobile Mad Miramar otomat onerisi-01

Otomatlara sinirlenen oyuncular eğer bu otomatlara saldırırsa otomat ses çıkartmaya, ötmeye başlıyor. Bu ise düşmanların ekibin başına toplanması demek oluyor. Bu nedenle otomatlar size adil davranmıyorsa bile onlara elinizdeki silahla vurmayın! Ama diyorsanız ki biz rakiplerimizi bu şekilde bulunduğumuz yere çekip haklarız, o zaman bu da işler bir taktik haline gelebilir.

miramar otomatlarmobil oyunpubg mobilepubg mobile güncellemesiPUBG Mobile Mad MiramarPUBG Mobile Mad Miramar otomat önerisiPUBG Mobile otomatlar

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir