Poco M2 Pro performans testinde! İşte özellikleri

Uzun tek sessizliğin derhal peşinden POCO F2 Pro ile sahalara art dönen Pocophone tertemiz telefonlar üzerinde çalışmaya ayni ritimde devam ediyor. Bu kapsamda 7 Temmuz bugünü tanıtılacak var olan Poco M2 Pro performans testi ile karşımızda.

Poco M2 Pro performans testi ile karşımızda!

Geekbench performans testinde boy gösteren ve Xiaomi POCO M2 Pro olarak kayıtlara geçen telefon, Android 10 işletim sistemi ile çalışıyor. Cihazın güç aldığı işlemci net olarak bilinmiyor olsa da, Snapdragon 720 olduğuna kati gözüyle bakılıyor. Bu verileri birleştirdiğimizde Çinli telefon üreticilerinin tekrar markalama stratejisinin tek sefer dahada karşımıza çıkacağını görüyoruz. çünkü bu telefonun Redmi Note 9 Pro‘nun tekrar adlandırılmış vaziyeti olması bekleniyor.

Bu yüzden 6.67 inçlik Full HD+ ekran, yana monte edilen parmak izi okuyucu, 5020 mAh kapasiteli batarya ve 6 GB RAM cihazın sunacağı özellikler arasında yer alıyor. Performans testine art dönecek olursak: cihazın tek çekirdek skorunun 554, çoklu çekirdek skorunun ise 1757 olduğunu görüyoruz.

30W hızlı şarj desteğine sahip var olan telefonun art tarafında 64 megapiksel + 8 megapiksel + 5 megapiksel + iki MP kamera yer alırken, ön tarafında 16 piksel kamera bulunacak.

POCOpoco m2 proPoco M2 Pro performans testipocophone

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir