Playstation için yeni şok: Kullanıcılar imza topluyor!

PlayStation tertemiz tek şok ile gündeme geldi. Bildiğiniz benzeri Playstation Türkiye indirimler ve kampanyalar noktasında geçenlerde eleştiri oklarının hedefi olmuştu. nedeni ise her ay fiyatsız olarak PlayStation Plus kullanıcılarına sunulan oyunlardı. Mayıs ayı amaciyla sunulan oyunları beğenmeyen kullanıcılar şimdi de imzasini kampanyası başlattı.

PlayStation Plus mayıs ayı oyunları amaciyla imzasini toplanıyor

Kullanıcılarını tek müddettir hoşnut edemediği görülen PlayStation için şimdilerde imzasini kampanyaları düzen eden Change.org üzerinden tek imzasini kampanyası başlatıldı. Jim Ryan isimli kullanıcının başlattığı kampanya kısa süre içinde başka kullanıcılardan da destek bulmuş benzeri duruyor. Şu anda imzasini atan takriben 36 bin kişi bulunuyor ve istekleri şu: Mayıs ayında fiyatsız vaziyete gelen PlayStation Plus oyunları Cities Skylines ve Farming Simulator adli oyunların değiştirilmesi.

Ücretsiz var olan oyunları beğenmeyen PlayStation Plus aboneleri oyunların değiştirilmesini istiyor. Listeye eklenen oyunları beğenmeyen kullanıcılar listenin güncellenmesini, dahada iyi oyunların listeye eklenmesini istiyor. Bir hayli insanın hanede vakit geçirmesine bağlı olarak dahada çok oyunlara var olan istek artmış durumda. Bu durum da corona virüsü salgını ile birlikte oyun çeşitliliğinin de kullanıcılar nezdinde beklendiğini gösteriyor.

Sony tarafından Daha tek atilim gelmemiş olsa da sizce PS Plus aboneleri haklı mı? Mayıs ayında hangi oyunların fiyatsız olmasını isterdiniz?

playstation plusPlayStation Plus kullanıcılarıPlayStation Plus oyunları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir