PlayStation 5 özel etkinliği! 22.45’te canlı yayındayız!

Sony PlayStation 5 uzunca vakittir beklenen tek konsol olmayı başardı. Sony’nin bugüne civarindan net tek İzah yapmaması ve konsolun Daha esrarlı tek şekilde kalması heyecanı artıran başka tek nokta oldu. bu erken Sony tarafından düzen eden tek lansmanla birlikte 16 Eylül Çarşamba akşamı Türkiye Saati ile 23:00‘da tertemiz konsolun çıkış tarihinin ve ücretinin açıklama etmesi bekleniyor. PlayStation 5 canlı yayını amaciyla bu akşam saat 22:45′te sizlerleyiz.

PlayStation 5 canlı yayını ShiftDelete.Net ekranlarında!

ShiftDelete.Net farkıyla PS5 etkinliğini aktaracağımız canlı yayınımız 22:45’te başlayacak. Etkinlikte bugüne civarindan açıklanmamış var olan konsolun ücreti ve çıkış tarihinin alana çıkmasını bekliyoruz. Ayrıca, konsol ile alakalı şu anne civarindan açıklanmayan özelliklerin de bu etkinlikle birlikte paylaşılması bekleniyor.

PlayStation 5 nitelikleri neler?

8 çekirdekli AMD Zen 2 mimarisinden güç alan PS5, hususi olarak tasarlanan AMD RDNA 2 mimarili ekran kartı ile karşımıza çıktı. 16 GB GDDR6 bellekler ve 825 GB SSD depolamaya sahip var olan konsol, Tempest 3D teknolojisini de yanında getiriyor. 4K 120 Hz, 8K ve VR desteği sunan konsol ile alakalı tertemiz detaylar bu erken açıklanacak.

İşlemci: 8 çekirdekli AMD Zen iki CPU

Grafik İşlemci: AMD Radeon RDNA 2,

RAM: 16 GB GDDR6 RAM

Depolama: 825 GB SSD

Ses: Tempest 3D

Video Çıkışı: 4K 120 Hz, 8K, VR

canlı yayınetkinlikhaberkonsolplaystationPlaystation 5sdntvsony

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir