Oppo Reno 4 performans testinde! İşte özellikleri

Reno serisi telefonları ile kullanıcıların beğenisini kazanmayı muvaffak olan Oppo’nun seriyi tertemiz modeller ile buluşturmaya hazırlandığını size duyurmuş ve tanıtım tarihini paylaşmıştık. Bu sefer Oppo Reno dört performans testinde boy gösterdi.

Bu sayede 5 Haziran tarihinde tanıtımı gerçekleştirilecek var olan cihazın işlemcisi vakit yüzüne çıktı. Qualcomm’un ortada segment amaciyla sunduğu en iyi çözümlerden birisi var olan Snapdragon 765G‘yi Reno dört ve Reno dört Pro modellerinde göreceğiz.

Oppo Reno dört performans testi alana çıktı!

Geekbench 5.1.1 sürümü ile gerçekleştirilen performans testinde, PDNM00 model numarasına sahip var olan Oppo Reno 4’ün tek çekirdek testinden aldığı skor 610, çoklu çekirdek testinden aldığı skor ise 1777 oldu. Anakart alanında “Lito” ifadesi yer alıyor. İşlemci hakkındaki detaylar ve 1.8 GHz esas çalışma frekansına sahip olması bütün dikkatleri Snapdragon 765G üzerinde topluyor.

12 GB RAM’e sahip var olan ve Android 10 ile çalışan telefonun, ColorOS 7 kullanıcı arayüzü ile kutudan çıkması bekleniyor. aygıt 6.43 ‘ büyüklüğündeki S-AMOLED ekranı Full HD+ çözünürlük sunuyor ve parmak izi okuyucu ile geliyor.

oppooppo reno 4oppo reno dört performans testireno 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir