NVIDIA üretim durdurma kararıyla gündemde

Ekran kartı üretiminde önde gelen firmalardan NVIDIA, imalat durdurma kararı aldı. Gözler GeForce RTX 30 Ampere serisinin tanıtılmasına odaklanmışken, firmadan gelen bu havadis şaşırttı. Firma, piyasanın tertemiz modellere odaklanması ve üretimde kolaylık amaciyla NVIDIA RTX 20 serimi modellerin üretimini durduracak.

Üretimi bitecek modellere bakıldığında, günümüzün en kuvvetli yeni sezon modelleri olduğu görülüyor. Bu modellerin imalatı durdurularak tertemiz modellerin üretiminin sağlanması amaçlanıyor. Bununla birlikte dahada evvelki modellerin de üretimden kaldırabileceği belirtiliyor.

NVIDIA imalat durdurma kararıyla şaşırttı

Firma ile alakalı çıkan haberlerde dört kuvvetli modelin üretiminde durdurma kararı alındığı belirtildi. Bu modellere bakıldığında da her birinde değişik Turing GPU yapısının kullandığı göze çarpıyor. Bu modellerin üretimden kaldırılmasıyla birlikte “mining” odaklı modellere var olan çalışmaların da hız kazanacağı belirtildi.

Also warum sollten Sie für Erektionsmittel mehr bezahlen, experimentieren, suchen nach anderen Mitteln, dosierung von auf dieser web sind absolut identisch mit Sildenafil, denken Sie daran, dass Sie Tadalafil auch online kaufen können. Rezeptfrei zu potenzmittel online bestellen, die Intensität und die Qualität der sexuellen Erfahrung zu erhöhen.

Atılan bu adımın, istikbal kuşak modeller var olan Ampere serisi amaciyla iyi tek adım olabileceği belirtiliyor. Zira bu adımla tertemiz serinin üretiminde maliyetin düşebileceği söyleniyor. bu yüzden NVIDIA, imalat durdurma kararına GeForce RTX 2080 Ti, GeForce RTX 2080 Super, GeForce RTX 2070 Super ve GeForce RTX 2070 modellerini dahil etti. Bu modeller, günümüzün maksimum performanslı ekran kartları arasında bulunuyor.

nvidia imalat durdurma

Öte istikametten alınan kararda GeForce GTX 1660 Super ve GeForce RTX 2060 modellerinin de bulunduğu söyleniyor. tertemiz NVIDIA modellerinin de 17 Eylül tarihinde tanıtılacağı argüman ediliyor.

nvidianvidia imalat duran modellernvidia imalat durdurmanvidia modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir