Netflix Türkiye’de günün en iyileri

Popüler içerik platformu Netflix’te türk mali içerikler zenginleşmeye ayni ritimde devam ediyor. Netflix Özgün dizilerinden ardindan yakın vakitte yayımlanan Yarına tek Bilet adli Netflix Özgün filmi platformda yerini almıştı. Şimdi ise tek yarışma programı karşımıza çıkıyor ve bu içerik Netflix’te en çok izlenen içerikler listesinde evvel sırada yer aldı.

Acun Ilıcalı, Netflix’te de zirveyi kaptı

Netflix Türkiye’de, Dark tek müddettir en popüler içerik olarak karşımıza çıkıyordu. ama bu durum Exatlon Türkiye ve Eltilerin Savaşı’nın yayımlanmasıyla değişti. İşte Netflix’te en çok izlenen içerikler…

1 – Exatlon Türkiye

Listenin zirvesindeki bu yapım, meşhur televizyoncu Acun Ilıcalı’nın imzasını taşıyor. Survivor benzeyen var olan bu yarışmada, 18 YouTuber birbiriyle rekabet ediyor. Programın sunuculuğunu ise Orkun Işıtmak üstleniyor. Ünlü YouTuber’lar arasında Hayrettin, Doğan Kabak ve Oğuzhan Uğur benzeri isimler yer alıyor.

Netflix'te en çok izlenen içerikler

2 – Eltilerin Savaşı

Netflix’te en çok izlenen içerikler listesinde 2. sırada da tekrar türk mali tek içerik görüyoruz. Eltilerin Savaşı; adından da anlaşılabileceği üzere, iki eltinin birbiri arasındaki ilişkisini mevzu alıyor. Filmin başrollerinde; Gupse Özay, Merve Dizdar ve Ferit Aktuğ’u görüyoruz.

3 – Dark

Netflix’in en popüler dizilerinden biri var olan Dark’ın final sezonu bölümleri yayımlandı. yasamsal medyada da çok konuşulan dizinin tertemiz bölümlerinin platformun kullanıcılarına sunulmasıyla, Netflix’te en çok izlenen içerikler listesinde üst sıralarda yer alması Bir hayli de şaşırtıcı değil. Dizinin nihayet sezonu da 8 bölümden oluşuyor.

Netflix'te en çok izlenen içerikler

netflixnetflix türkiyeNetflix Türkiye’de günün Top 10 listesiNetflix’te en çok izlenen içeriklerNetflix’te en popüler içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir