Netflix Türkiye’de bugünün en iyileri

Dijital içerik platformu Netflix’te en çok izlenen yapımlar değişmeye ayni ritimde devam ederken, platform tertemiz içerikler de ek etmeyi sürdürüyor. Aşk 101, Netflix Türkiye’de günün Top 10 listesi içerikleri arasında evvel sıradaki yerini Daha koruyor. En çok izlenen içeriklerin dışında listenin nihayetinde sizler amaciyla tek de film önerimiz var.

Netflix Türkiye’de günün Top 10 listesi içerikleri!

Bir müddettir platformun en çok izlenen muhtevası var olan Aşk 101, geçtiğimiz günlerde CİMER’e şikayet edilmişti. Akabinde savcılık vaziyeti değerlendirdi ve tek soruşturmaya yol açmadığını açıkladı. İşte Netflix Türkiye’de günün Top listesi içerikleri ve sizin amaciyla önerdiğimiz film…

1 – Aşk 101

Netflix’in  Türk yapımı olan bu dizisi, birbirinden değişik lise öğrencilerini mevzu alıyor ve tam olarak gençlik dizisi türüne karşılık geliyor. Bu yapım, yayınlanmadan evvel de sosyal medyada olumlu ve menfi Bir hayli reaksiyon almıştı. Dizi, Cinayet Süsü’nün Netflix’te yer almasıyla birlikte Netflix Türkiye’de günün Top 10 listesi içerikleri arasında evvel sıradaki yerini kaybetmişti ama bu durum ani çok vakit içinde tekrar değişti.

Netflix ülkemiz günün Top 10 listesi

2 – Valeria

Geçtiğimiz günlerde listeye nihayet sıradan giriş yapan diziye göterilen alaka arttı ve bu erken 2. sırada karşımıza çıkıyor. Netflix’in tertemiz Özgün yapımlarından olan Valeria, işinde ve evliliğinde Yorucu süreçten geçen yazar tek kadını konunun merkezine alıyor. İspanyol dizisinin evvel sezonu 8 bölümden oluşuyor. Roman uyarlaması olan bu dizi, Netflix izleyicileri tarafından alaka görmeyi muvaffak oldu ve en çok izlenen yapımlar arasında karşımıza çıktı.

3 – The Last Dance

Geçtiğimiz günlerde nihayet bölümü yayımlanan The Last Dance, Netflix Türkiye’de günün Top 10 listesi içerikleri arasında tekrar kendine yer buldu. Chicago Bulls‘un NBA’deki kurduğu dominasyonun nihayet yılını ele alıyor. Bu belgeseli enteresan ve cazip kılan ayrinti ise; o sene takım Sahiden de nihayet dans olarak Başka bir deyişle birlikte nihayet sezonları olduğunu bilerek başlıyorlar sezona, bunu medya da biliyordu ve kameralar takımın soyunma odasına civarindan girmişti. ama o dönemden bu vakte civarindan o görüntülerin tek bölümü hiç alana çıkmamıştı. The Last Dance yapımcıları ise o görüntüleri ani çok sene evvel satın almış ve mevzu hakkinda yapacakları işi planlamaya başlamışlardı. Bu belgeselde ise o çagi hemide takımın efsaneleri; Michael JordanDennis Rodman, Scottie Pippen gibi isimlerden dinleyebilir ayni vakitte da dahada evvel vakit yüzüne çıkmamış görüntüleri izleyebilirsiniz.

netflixnetflix türkiyeNetflix Türkiye’de günün Top 10 listesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir