Motorola imzalı Nio iddialı özelliklerle gelecek!

Bu sene özellikle akıllı telefonların ekranları ayrım yaratmayı başardı. neden değişik şekillerde katlanabilen ekranlı akıllı telefonlar gerekse, çok yenileme hızı sunan telefonlar kullanıcıların yüzünü güldürdü. Başka tek açıdan bu akıllı telefonlar kullanıcıların cebini yakıyor olsa da Motorola Nio isimiyle tertemiz tek telefon ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Motorola Nio isminde tek telefon ile gelebilir

Telefonun Motorola XT2125 numaralandırmasıyla ve ”Nio” kod isimiyle karşımıza çıktığını dile getirmek mümkün. Telefonun şu anda test aşamasında olduğu ve ekran tarafında 105 Hz yenileme hızı ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlandığı aktarılıyor.

Bu rakam enteresan çünkü 90 Hz ekrana sahip tek telefon 30/60 fps’lik tek videoyu kullanıcıya izletebiliyor. 120 Hz tarafına çıkıldığında ise kullanıcılar 24 fps’ye ulaşabiliyor. Kare hızları yenileme hızlarının birbirine oranlanmış olması gerekmektedir ama 105 Hz  uyarlanabilir benzeri duruyor. Başka bir deyişle aslında 105 Hz değil de 90 Hz tek ekran bizleri karşılayabilir. tabiki bu tek tahmin.

Motorola Nio

Motorola Moto G9 Plus

TechnikNews tarafında bulunan haberde, telefonun 1080p ekran çözünürlüğüne sahip 6.7 ‘ boyutlarında olması bekleniyor. Motorola’nın tertemiz telefonunda 8 GB RAM/ 128 GB depolama alanı sunulacak ve işlemci tarafında Snapdragon 865 kullanılacak. Telefonun aynı zamanda 12 GB RAM/128 GB depolama seçeneğinin de sunulacağı aktarılıyor.

Bu tertemiz telefonun art tarafında bizleri OmniVision OV64B sensörünün bulunduğu 64 piksel tek anne kamera karşılayacak. anne kameraya, 16 Megapiksellik ultra geniş açılı kamera ve 2 Megapiksellik derinlik sensörü eşlik edecek. Ön tarafta konumlandırılan kamera ise 8 Megapiksellik tek kamera ve ona 16 Megapiksellik ultra geniş açılı kamera eşlik edecek.

Telefon 2021 yılının evvel çeyreğinde piyasaya sürülecek deniyor.

MotorolaMotorola NioMotorola Nio özellikleriMotorola Nio ekranıMotorola Nio teknik özellikleriMotorola XT2125

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir