MIUI 12 güncellemesi bir Redmi modeline daha geldi!

MIUI 12 güncellemesi bir Xiaomi Redmi modelini daha güçlendirdi. 6 gün önce MIUI 12.2.1.0 isimli yazılımın Xiaomi tarafından bile tavsiye edilmediğine ve kullanımdan kaldırıldığına şahit olmuştuk.

MIUI 12 (ana sürüm) ile ana ekrana Google’ın araç çubuğu eklendi. Ayrıca kamera arayüzünü de yenileyen Çin menşeli bu sürüm sayesinde reklamlar tamamen kaldırıldı ve Dark Mode 2.0 (karanlık mod) kullanıcıların beğenisine sunuldu.

MIUI 12 güncellemesi hangi Xiaomi Redmi modelini tazeledi?

“Global Stable V12.0.1.0.QJCMIXM” adı ile yayımlanan yeni sürümün Xiaomi tarafından tehlikeli olarak nitelendirilen sürüm olmadığı anlaşıldı. Tehlike saçan sürümün adı “MIUI 12.2.1.0”.

Geliştirilmekte olan bu sürümün stabil olduğu açıklandı. Bu bağlamda V12.0.1.0’ı yalnızca bazı kişiler deneyimleyebilecek. Eğer herhangi bir ciddi sorun yaşanmazsa bu sürüm herkes tarafından kullanılabilecek.

MIUI 12 güncellemesi Redmi

Kutusundan Android 10 ile çıkan Xiaomi Redmi 9 için hazırlanan bu güncellemenin indirme adresi yayımlandı. Alınan bir bilgiye göre bu güncelleme bir ay sonra bütün Redmi 9 kullanıcıları tarafından kullanılabilecek.

Duyusal Görsel Tasarım isimli özelliği ile performansa dayalı olan (RAM, depolama alanı ve benzeri) aktiviteler hakkında toplanan verileri görselleştiren MIUI 12, 3 boyutlu animasyonlarla da estetik görünümü öne çıkarıyor.

Dilerseniz MIUI 12 hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki bağlantı adresimize tıklayabilirsiniz. MIUI 12.2.1.0’ı indirmek için “buraya” tıklayabilirsiniz.

MIUI 12 tanıtıldı! Xiaomi telefonların yeni arayüzü

MIUI 12 tanıtıldı! Xiaomi telefonların yeni arayüzü

Xiaomi telefonların yeni kullanıcı arayüzü MIUI 12 tanıtıldı. İşte MIUI 12 özellikleri ve güncellemeyi alacak Xiaomi telefonlar!

Redmi 9 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

Redmi 9 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

Xiaomi’nin sızıntılar ile gündemden düşmeyen uygun fiyatlı telefonu Redmi 9 tanıtıldı. İşte Redmi 9 özellikleri ve fiyatı gibi detaylar!

MIUImiui 12MIUI 12 güncellemesiredmiRedmi 9xiaomixiaomi redmi 9

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir