Logitech, MX Master 3’ün mini versiyonunu çıkarttı!

Farklı iş grupları ve Bir hayli kategorideki kullanıcı amaciyla çeşitli fareleri ile dikkat çeken Logitech şimdi de hatri sayilir büyüklükte tek fare var olan MX Master üç amaciyla mini boyunu çıkarttı. Biliyorsunuz tasarımcılar ve oyuncular ele oturan hatri sayilir büyüklükte fareleri seçenek ediyor. MX Master üç de bu yüzden oldukça hatri sayilir büyüklükte tek tasarıma sahip. İşte Logitech bu şuurlu kullanım sunan modelini yarı yarıya küçülterek, yolcu boyu denebilecek tek mahsul alana koyuyor. tertemiz farenin MX Master Anywhere 3 olarak adlandırıldığı görülüyor. Logitech MX Master üç mini versiyon amaciyla detaylar:

Logitech MX Master üç mini versiyon nasıl görünüyor?

Logitech bu erken hemide PC ayni vakitte da Mac amaciyla MX Master üç modelinin minik çesidi var olan MX Master Anywhere 3‘ü duyurdu. MX Master 3’ten bu fareye geçecekler amaciyla alışmak belli tek süre güç olabilmektedir zira, form olarak oldukça küçülen cihaz, dahada ince tek yapıya da kavuşuyor.

Büyük modelin ultra hızlı manyetik kaydırma tekerleğine sahip var olan MX Master Anywhere 3, sayfalar arasında hızla geçiş yapmayı sağlıyor. Bunun yanında tabiki hızı kullanımınıza göre ayarlayabiliyorsunuz. Farenin 4.000 DPI sensörü hemide hızlı ayni vakitte da duyarlı olmasıyla kullanıcıların karşısına çıkıyor. Cihazın sol bölümünde konumlandırılan fiziki tuşların duyarlığının ise oldukça çok olduğu aktarılıyor.

Logitech MX Master üç mini versiyon-00

Pil ömrüne gelince, Logitech, birlikte gelen USB-C şarj kablosunu kullanarak tam şarjla 70 güne civarindan çalışabileceğinizi ve tek dakikalık hızlı şarjla üç saatlik kullanım sağlayabileceğinizi söylüyor. Logitech MX Master Anywhere 3 takriben 80 dolarlık tek ücret etiketine sahip.

farelogitech mx master 3Logitech MX Master üç mini versiyonmouseMX Master Anywhere 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir