LG’nin yeni kulaklıklarının kutusu kendisini temizliyor

Corona virüsü temizlik kurallarının yurttaslar tarafından dahada sıkı uygulanmasına neden oluyor. durum bunun benzeri olunca teknoloji de bu noktada tertemiz girişimlerle karşımıza çıkıyor. tek süredir, elimizden düşmeyen akıllı telefonlar, amaciyla geliştirilen ultraviyole ışınlı dezenfekte cihazlarının alana çıktığını görüyoruz. Bunların yanına şimdi LG’nin tertemiz kulak içi kulaklığı da dahil oluyor. UV ışınıyla kendisini dezenfekte eden kulaklığın şarj kutusu değişik tek teknolojiye sahip.

LG’nin tertemiz kulak içi kulaklığı kendisini dezenfekte edebiliyor

LG’nin tertemiz TONE Free ismini verdiği kulak içi kulaklıklarının kendisinin kendini temizleyen tek şarj kutusu bulunuyor. UVnano isimi verilen kulaklığın şarj kutusu, kulaklardan düşmeyen kulaklıklar amaciyla mikrop temizleyici tek vaziyete geliyor.

Meridian Audio teknolojisi sayesinde gerçeğe yakın ses deneyimi sunduğu söylenen tertemiz kulaklıkların oldukça şık tek tasarıma sahip olduğu görülüyor. LG TONE Free TWS kulaklıklar, HBS-FN6 ve HBS-FN4 yeni sezon modelleri ile karşımıza çıkıyor.

Kulaklık şarj oldukça bakteri ve mikropları da ortadan kaldırmayı vadediyor. Kablosuz kulaklık endüstrisinin evvel UVnano kılıfına sahip var olan kulaklık, iki değişik renk ile kullanıcılara sunuluyor. mat tek kara ve parlak ak renkleri sunulan kulaklığın, uzamsal işleme teknolojisini içinde barındırdığını söyleyelim. Bu sayede hoparlörden tek şeyler dinliyormuş benzeri hissettiriyor.

LG-nin tertemiz kulak içi kulakligi-LG TONE Free TWS-01

Her iki modelde de dört EQ ön ayarı bulunuyor. doğal ses, sürükleyici, bas kuvvetlendirme ve tiz sesleri yükseltme şeklinde karşımıza çıkıyor.

Bunun yanında bulunduğunuz ortamdan Tamamiyle soyutlanmak istemediğiniz zamanlarda, ortam sesi modu ile dış seslerin tek bölümünü duymayı sağlıyor.

LG’nin tertemiz kulak içi kulaklığı tek şarjla 6 saat kullanım sunuyor. Bunun yanında söylendiği kadarıyla en iyi özelliklerden birisi de 5 dakikalık kısa tek şarj ile birlikte kulaklık size tek saatlik kullanım sunuyor olması. Kulaklıklar bunun için ekstradan şarj kutusu ile toplamda 18 saatlik dinleme süresi sunuyor.

LG-nin tertemiz kulak içi kulakligi-LG TONE Free TWS-01

Gelecek temmuz ayında AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ ve Avrupa pazarında karşımıza çıkması beklenen kulaklık modelinin en dikkat çeken yanı şüphesiz kendisini dezenfekte edebiliyor olması.

lgLG kulak içi kulaklıkLG kulaklıkLG TONE Free TWS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir