LG Velvet üst segment işlemciyle tekrar gelecek!

LG Velvet, LG’nin bu sıralar en çok konuşulan telefonlarından biri olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yeni yaz renkleriyle karşımıza çıkan cihaz, bugün sevindiren bir haberle gündemde. LG Velvet 4G daha uygun fiyat etiketi ve daha iyi bir işlemci ile Orta Doğu pazarına girecek!

LG Velvet 4G üst segment işlemci ile geliyor!

LG Velvet amiral gemisi ve premium hissiyatı oluşturan bir tasarımla karşımıza çıkmıştı. En çok eleştirilen konu ise cihazın orta-üst segment diyebileceğim Qualcomm’un Snapdragon 765G işlemcisiyle gelmesi olmuştu. Fakat LG’den bu konuda yeni bir hamle gelecek gibi duruyor.

LG Velvet’in olduğu iddia edilen LM-G910 seri numaralı bir telefon Qualcomm’un Snapdragon 845 işlemcisiyle raporlandı. Sızdırılan raporlara göre LG, Velvet modelinin 4G sürümünde daha iyi bir işlemci ve daha uygun bir fiyatla karşımıza çıkacak. İşlemcinin güçlenip fiyatın neden düştüğünü merak edenler için de kısaca 5G ile 4G maliyetleri arasındaki farkların hala yüksek olduğunu belirtmekte fayda var.

LG Velvet 4G üst segment işlemci ile geliyor! - ShiftDelete.Net(1)

Raporda belirtilen diğer özelliklere göre cihaz yine 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanına sahip olacak. Telefonun bu 4G sürümünün ilk olarak Orta Doğu bölgesinde satışa çıkması bekleniyor ve ayrıca yüzde 20’lik bir fiyat düşüşü bekleniyor. Raporda ilk çıkacak bölgenin İran olacağı vurgulanmış fakat bu konuda henüz net bir bilgi bulunmuyor.

Önümüzdeki günlerde LG’nin Velvet modeli hakkında yeni planını daha resmi kaynaklardan öğreneceğiz gibi duruyor.

LG VelvetLG Velvet 4GLG Velvet 4G özellikleriLG Velvet 4G fiyatıLG Velvet özellikleriLG Velvet fiyatı

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir