LG ve Hyundai’den iş birliği

Evden uzata tek ev mantığıyla, elektrikli otomobillerin ananesel otomobillere göre dahada geniş dahil hacim sunmaları tek avantaja dönüştürülerek LG ve Hyundai tarafından Ioniq Konsept kabin geliştirilmiş. Örneğin, erken işe gidip gelirken mükemmel tek fincan kahve yapıp sunan tek kapsül kahve makinesi, kişinin gideceği yere ulaşmadan evvel önce ıslak veyahut Daha önceki ayakkabılarını kurutup tazeleyen koltuğun altındaki tek bölme, sürüş esnasında kıyafetleri temiz ve kırışıksız tutan tek gardırop yöneticisi, içecekleri soğuk tutan tek mini buzdolabı bu konsept dahilinde kullanıcılara konfor sunan unsurlar olarak yer alıyor.

Ioniq Konsept kabinin en öne çıkan özelliği ise aracın tavanının çoğunu kaplayan esnek OLED ekran. Arkadaki yolcular, optimum görüntüleme açısı amaciyla sezgisel el hareketleriyle ekranın kavis derecesini ayarlayabiliyorlar. 77 inçlik geniş OLED ekran, arkadaki her iki yolcunun aynı anda değişik muhtevası izlemesini sağlayabiliyor.

LG Electronics’in müessesesel Tasarım yönetim Merkezi Başkanı Lee Chul-bae “LG, irtibatlı araç çözümlerine hatri sayilir büyüklükte ölçüde dahil oldu ve CES 2020’de, sürücülerin ve yolcuların yoldayken yanlarında haneden tek parça götürmelerine imkan tanıyan kişiselleştirilmiş tek araç içi deneyimi sergiledi. IONIQ Konsept Kabin ile, hakikat mobilite uzmanlığını masaya getiren Hyundai ile ortaklık kurarak bu deneyimi tek sonraki seviyeye taşıyoruz” dedi.

Hyundai kahve Tasarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir