Karşınızda Realme Buds Air Pro şarj kutusu tasarımı

Realme ülkemizde etkin olarak bulunan markalar arasında yer alıyor. geçen nisan ayında Realme Buds Air karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise bu kulaklığın Pro takısı almış çesidi amaciyla tertemiz tek sızıntı alana çıktı. Alınan tek patent ile Realme Buds Air Pro şarj kutusu tasarımı alana çıktı. İşte detaylar:

Realme Buds Air Pro şarj kutusu tasarımı

Akıllı telefon üreticileri kendisinin ekosistemlerini kurmak yerine telefon modelleriyle ahenk gösteren cihazlar çıkartıyor. Realme benzeri tertemiz markalar da bu akıma uymaya çalışıyor. Realme’nin akıllı telefonların yanı sıra, TWS kulaklıklar akıllı TV’ler, akıllı giyilebilir ürünler, benzeri çok çeşitli mahsul gamına sahip. Şirket şimdiye civarindan iki değişik modelde kablosuz kulaklık piyasaya sürdü.

Realme-Buds-Air-Pro-sarj-kutusu-00

IFA 2020 ‘de ise Realme’nin Buds Air Pro isimli kulaklığından bahsedildi. İşte bu kablosuz kulaklıklar amaciyla şarj kutusunun tasarımı, patenti sayesinde sızdırılıyor. Realme Buds Air Pro‘nun tasarım patenti, marka tarafından CNIPA (Çin ulusal Fikri Mülkiyet İdaresi) alındı. 91Mobiles tarafından alana çıkarılan patent görüntüleri Yalnızca Realme’nin yaklaşmakta var olan tertemiz kulaklık modelinin şarj kutusunun tasarımını gösteriyor.

Kulaklığın kutusu evvelki modele mukayese et dahada yuvarlak tek tasarıma sahip. Şarj kutusunun bunların yanında tek de LED göstergesine, tek eşleştirme düğmesine ve tek USB Type-C bağlantı noktasına sahip olacağını dile getirmek mümkün. Patent, Realme Buds Air Pro‘yu ak renkte gösteriyor. Ekim ayında kulaklıklar Çin’de piyasaya sürülebilir.

RealmeRealme Buds AirRealme Buds Air ProRealme Buds Air Pro şarj kutusurealme kablosuz kulaklık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir