iPhone 6s bataryasını değiştirdik! Hızlandı mı?

iPhone 6s batarya değişimi videosu ile karşınızdayız. Bu videomuzda uzunca vakittir kullandığımız iPhone 6s’in bataryasını değiştiriyoruz. iPhone 6s Deji batarya ile nasıl tek performans sergiliyor? Bunun Cevabını da oyun performansını deneyimleyerek veriyoruz.

iPhone 6s batarya değişimi ile hızlandı mı?

3.5 senedir kullandığımız iPhone 6s modelinin bataryasını değiştirdik ve aradaki farkı test ettik. Dilerseniz lafı dahada çok uzatmadan sizleri bu eğlenceli video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler…

iPhone 6s Deji batarya ile nasıl tek netice verdi?

Aslında bu mevzunun Cevabını videoda net tek şekilde veriyoruz. 15 dakikalık oyun performansında denediğimiz Daha önceki ve tertemiz batarya bizlere mühim derecede hız kattı diyebiliriz.

Bildiğiniz benzeri lityum iyon pillerin geçerliligi yıllar geçtikçe azalıyor. Eğer, dahada uzunca yıllar aynı telefonu kullanmak istiyorsanız batarya değişimini düşünmenizde yarar var. Garantisi biten tek telefonun servis ücreti 319 TL. Eğer, bu ücreti ödemek istemiyorsanız, bu batarya değişimi amaciyla kolları sıvayabilirsiniz.

Yalnız sizleri uyaralım: Bataryayı deler veyahut çok ezerseniz yanma ve patlama rizikosu var. o nedenle tek bilginiz yok ise teknik bilgisi var olan birinden yardım almak sizin amaciyla çok dahada sıhhatli olacaktır. Bu işlemi yapacağınız taktirde doğabilecek her biçimde durum kendisinin sorumluluğunuz altında olacağınızı unutmayın. 

Deji bataryaDeji markalı bataryaiPhone 6s bataryaiPhone 6s batarya değişim ücretiiphone 6s batarya değişimiiPhone 6s bataryasıiPhone 6s bataryasını değiştirmeiPhone 6s Deji bataryaİphone 6s

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir