iPhone 13 ve iPhone 14 tasarımı için şaşırtan iddia

Kullanıcılar iPhone 12 amaciyla beklemeye başlamışken, iPhone 13 ve iPhone 14 tasarımı amaciyla söylemler da gelmeye başladı. ama söylentilere göre firma alışılagelmişin dışında tek tasarımı kullanıcılara sunacak.

Daha evvelce başka firmalar tarafından piyasaya sunulan tek tasarım modelini geliştireceği argüman edilen Apple’ın, bu alanda rakiplerine karşı hatri sayilir büyüklükte atilim atacağı söyleniyor. ama bunun tek argüman olduğunu ve yüzde 100 kesinliğinin bulunmadığını söylemekte yarar var.

iPhone 13 ve iPhone 14 tasarımı amaciyla evvel iddia

Günümüzde firmalar kullanıcılara katlanabilir telefonlarını çikarmaya başladı. Bu alanda evvel firmalara bakıldığında ise karşımıza Samsung ve Huawei çıkıyor. Bu iki firmanın da rakibi var olan Apple’ın, iPhone 13 ve iPhone 14 modellerinde, katlanabilir ekran tasarımına sahip tek modelle piyasaya çıkacağı söyleniyor.

Daha evvelce de Apple ile alakalı doğru sızıntıları ve iddiaları paylaşan Jon Prosser, firmanın katlanabilir tek model amaciyla çalışma içinde olduğunu argüman etti. Prosser, modelin geliştirilmesine ayni ritimde devam ediliyor olsa dahi bu sene kullanıcılarla buluşmayacağını da belirtti. Bu iddiayla birlikte de firmanın, istikbal iki modeli konuşulmaya başlanmış oldu.

iphone 13 tasarımı

Daha evvelce iPhone 13 tasarımı amaciyla Bir takım söylentilere alana çıkmıştı. Bu söylentilere göre modelin tasarımı, şu anda kullanımda var olan modellere eş tek haldeydi. eğer bu argüman hakikat olursa kullanıcılarda iPhone 14 tasarımı için, katlanabilir telefon arayışı oluşabilir.

Ancak iki model amaciyla şu anne civarindan çıkan verilerin argüman olduğunu ve ilerleyen senelerde kullanıcılarla buluşacağını söylemekte yarar var.

iPhone 13iPhone 13 tasarımıiphone 14iphone 14 tasarımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir