iPhone 12’de kutudan çıkmayan ”şarj cihazı” göründü

iPhone 12 ile alakalı Sahiden de çok konuştuk ve ile alakalı detaylar yazdık ama cihazın 15 Eylül tarihindeki Apple etkinliğinde tanıtılmadığını gördük. Zati tanıtılması Bir hayli beklenmeyen telefonun aynı zamanda tanıtımının erteleneceği gündemdeydi. iPhone 12 ile alakalı kutusundan şarj adaptörünün çıkmayacak olması kullanıcıları üzse de değişik tek ayrinti bulunuyor: iPhone 12 kablosuz şarj cihazı ile karşımıza çıkabilir!

iPhone 12 kablosuz şarj cihazı enteresan duruyor

Apple’ın tek müddettir kablosuz şarj cihazı üzerinde çalıştığı argüman ediliyordu. Hem de cihazın sızdırılan ismi ‘’AirPower’’dı ama öyle tek aygıt hiç çıkmadı. Yakın tek vakit evvel Twitter üzerinden yapılan tek paylaşıma göre, bu aygıt iPhone 12 ile birlikte istikbal benzeri duruyor. çünkü 9to5Mac üzerinden paylaşılan cihazın detaylarında ürünün prototip aşamasında olduğu ve iPhone 12 amaciyla mıknatıslı tek yapı ile kablosuz şarj desteğinin sağlanacağı aktarılıyor.

Kablosuz şarj cihazı iPhone 12‘nin art bölümünde konumlandırılacak mıknatıslı yapı sayesinde kablosuz şarj desteği sağlayacak deniyor.

iPhone 12 amaciyla neden bunun benzeri tek argüman alana atılmıştı? tek vakit evvel alana çıkan detaylarda Apple’ın telefonlarının arkasına veyahut telefonlar amaciyla hazırlanacak resmi Apple imzalı kılıflarına halkayı hatırladan mıknatıslar koymayı planladığı söylenmişti. tek de iki sene evvel gündeme gelen AirPower cihazı ile tertemiz alana çıkan bu sızıntı birleştirilince tek de prototip görüntüsü sızdırılan cihaz, hakikat olabilmektedir dedirtiyor.

Sızdırılan cihazın nihayet kullanıcıya ulaşıp ulaşmayacağı belirsizliğini savunuyor olsa da eğer iPhone 12 ile bunun benzeri tek aygıt gelirse Sahiden basit tek kullanım sunacak.

iPhone 12’nin ücreti beklendiği benzeri olmayabilir!

iPhone 12’nin ücreti beklendiği benzeri olmayabilir!

Apple tek sefer dahada iPhone 12 ücreti ile gündemde. Çin menşeli tek kaynak, tertemiz iPhone serisinin ücret ile alakalı üzeceğini argüman etti.

airpowerAppleapple iPhone 12 kablosuz şarj cihazıapple kablosuz şarj cihazıiPhone 12iphone 12 ile alakalı tertemiz detaylariPhone 12 kablosuz şarj cihazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir