iPhone 12 Pro almak isteyenlere kötü haber!

Apple’ın pandemi nedeni ile olduğu düşünülen bu seneki iPhone modellerini geç tanıtması sonrasında tek gecikme dahada gündeme geldi. iPhone 12 Pro teslimat tarihleri, anlaşıldığı kadarı ile yoğun ön sipariş sayılarından dolayı sonraki vakitlere planlanmaya başlamış durumda.

iPhone 12 Pro teslimat tarihlerinde gecikme

Bilindiği benzeri Apple, kısa tek vakit evvel tertemiz iPhone 12 ve iPhone 12 Pro modellerinin ön sipariş sürecini resmi olarak başlatmıştı. Bu süreçte teslimat tarihleri de belli olmuştu. ama tek vakit evvel de bu teslimat tarihlerinin dahada ileri tek vakte planlanmaya başladığı ayrıntısı alana çıktı.

iPhone 12 Pro teslimat

Bunun nedeni olarak da umulandan dahada çok var olan iPhone 12 ve iPhone 12 Pro ön sipariş sayıları olduğu istikametinde çeşitli söylemler mevcut. tertemiz tarihler ise dahili depolama alanına ve renk seçeneğine göre farklılık gösteriyor.

Ücretsiz teslimat alternatifleri iPhone 12 Pro 128 GB, 256 GB ve 512 GB dahili depolama alternatifleri amaciyla 16 Kasım 2020 tarihine civarindan ertelenmiş durumda. iPhone 12 modelinde ön siparişler amaciyla en geç tesmilat seçeneği, dört Kasım 2020 tarihi olarak belirtiliyor.

Bu gecikme sonrasında yükselen ön siparişler ile tek tertemiz dahada gecikme olup olmayacağı ise heyecan konusu haline gelmiş durumda.

AppleiPhone 12iPhone 12 çıkış tarihiiPhone 12 Proiphone 12 pro teslimat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir