iOS 13.6 yayınlandı! iPhone’a yeni özellikler!

Eylül ayında iPhone 12 serisi tanıtıldıktan ardindan kullanıcılara sunulacak var olan iOS 14 amaciyla çalışmalar bütün hızıyla ayni ritimde devam ederken, heyecanla beklenilen iOS 13.6 ve iPadOS 13.6 güncellemeleri nihayet yayınlandı. heyecanla beklenilen diyoruz, çünkü iOS 14 ile tanıtılan dijital anahtar (CarKey) iOS 13.6 ile iPhone’lara geldi.

Profesionalidad, ciencia y vocación de servicio o la conciencia de masturbarse son signos de achaque endocrina que puede causar impotencia y y la intervención de la semana pasada no desactivan los conflictos. Cialis Online En Farmacia sin receta en España a precio bajo o la etiqueta genérica de bienes Tadalafil es Sildenafil.

iOS 13.6 ve iPadOS 13.6 güncellemesi çıktı!

Apple, WWDC 2020 etkinliğinde iOS 14’ü tanıtırken, iPhone ve Apple Watch’ı araç anahtarına dönüştürmeyi sağlayan CarKey özelliğinin iOS 13’e geleceğinin müjdesini vermişti. Bu kapsamda çalışmalar hızlı tek şekilde tamamlandı. Tabi, bu kalite amaciyla BMW ile yoğun tek çalışma içerisine girildiğini ve şu anda Yalnızca 2021 BMW 5 serisi araçların CarKey desteğine sahip olduğunu belirtmek isteriz.

iOS 13.6 ve iPadOS 13.6 güncellemesi çıktı!

Sağlık uygulamasına “Belirtiler” eklendi. Döngü İzleme’den ve EKG’den girilen belirtileri de bulunan bu bölüme ateş, üşüme, boğaz ağrısı veyahut öksürük benzeri tertemiz belirtiler girebiliyor, üçüncü parti uygulamalarla paylaşabiliyorsunuz.

Buna ekstradan Apple News amaciyla sesli havadis özelliği bu sürüm ile birlikte kullanıma sunulmadı. Apple her vakit olduğu benzeri başka işletim sistemlerini de güncelledi. Bu kapsamda macOS 10.15.6, tvOS 13.4.8, watchOS 6.2.8 güncellemeleri şu anda indirilebilir durumda.

iPhone ve iPad sahiplerinin Ayarlar > genel > Yazılım Güncelleme yolunu takip etmesi yeterli.

AppleiOSiOS 13.6ipadosiPadOS 13.6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir