Instagram’da takipçisi çok olanlara müjdeli haber!

Yüksek takipçi kitlesine sahip var olan Instagram hesaplarında yorumları yönetmek oldukça zor. Instagram bu zamani kolaylaştırmak amaciyla Yorum Sabitleme ve Toplu Yorum Silme özelliklerini kullanıcılara çikarmaya hazırlanıyor. Bu sayede rahatsız edici açıklar çok dahada kısa tek müddette kaldırılabilirken, beğenilen yorumların sabitlenmesi mümkün vaziyete gelecek.

Instagram’ın üzerinde çalıştığı bu iki özelliğin detaylarına geçmeden evvel takipçi kitlesi ile alakalı olmayacağını belirtmek isteriz. her biri tarafından kullanılabilir olacak, ama çok yorum alanlar amaciyla biçilmiş kaftan olacak.

Instagram yorumları amaciyla iki tertemiz özellik!

Yorumlara girdikten ardindan sağ üst kısımdaki üç noktaya tıklayıp, Yorumları Yönet‘i seçmeniz yeteri civarindan olacak. Bu ekranda silmek istediğiniz yorumları hızlıca seçebilir ve gönderinizin altından kaldırabilirsiniz. tek kerede en çok 25 yorum silebiliyorsunuz.

Yorum Sabitleme ilerleyen günlerde test edilmeye başlanacak ve evvel olarak iOS‘da etkin vaziyete getirilecek. Gönderiye gelen üç yorumu sabitleyebiliyor, her biri tarafından görüntülenmesini sağlayabiliyorsunuz. Yorumu sabitlediğinizde yazan kişiye sabitlendiğine değin bildirim gönderiliyor.

InstagramInstagram yorumInstagram yorum yönetimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir