Instagram kullanıcıları para kazanabilecek

Instagram kullanıcıları amaciyla hazırlanan tertemiz tek istikbal modeli kullanılmaya başlanıyor. Bu tertemiz istikbal paylaşımı ile birlikte Instagram dahada evvel yapmadığı tek uygulamayı kullanıma açıyor. böylelikle Instagram ve YouTube rekabeti dahada evvel olmadığı civarindan değişik tek noktaya doğru ilerlemeye başlayacak benzeri görünüyor.

Instagram kullanıcıları IGTV videoları ile kazanç kazanabilecek

Kısa tek vakit evvel Instagram tarafından izahı yapılan tertemiz sistemde, IGTV videolarına reklam yerleşimi yapılacağı bilgilerine ulaşıldı. 15 saniyeye civarindan var olan bu reklamlar, mahsul satışlarını kapsayacak. Reklam irtibatını açmak amaciyla ise dahada evvelki link paylaşımlarında olduğu benzeri yukarıya kaydırma kareketi değil de üstüne tıklama hareketi yapılacak. Bu da reklam bağlantılarının açılma oranını artıracak.

Bu reklamlardan elde edilen gelirler de tıpkı YouTube’da olduğu benzeri yayıncı ile bölüşülecek. Şu vakit amaciyla hangi oranda Instagram reklamları gelirlerinden pay alınacağı ile alakalı ayrıntılı veriler açıklanmış değil.

Yeni Instagram reklamları evvel olarak tespit edecek tek kitle ile denenecek. Şu vakit amaciyla açıklanana göre İngilizce dilde içerik oluşturan 200 değişik Instagram fenomeni seçilmiş durumda. Bu Instagram fenomenleri arasında erkek Waheed ve Lele Pons benzeri isimler bulunuyor. IGTV reklamları amaciyla de seçilmiş Bir takım reklam veren markalar bulunuyor. Bu markalar arasında da Ikea, Puma ve Sephora benzeri isimler olduğu bilgisi paylaşılıyor.

Instagram kullanıcıları

İlk olarak 2018 seneninde duyurulan ve o dönemde YouTube karşısında mühim tek rakip olacağı ifade edilen IGTV, şimdiye civarindan dikey video formatı ile Yalnızca canlı yayınlar ile YouTube karşısında tesirli olabilmişti. uzunca video mevzubahis olduğunda Instagram fenomenleri ve Instagram kullanıcıları, dahada çok değişik platformları seçenek ediyordu. Şimdi ise tertemiz reklam modeli ile birlikte Instagram kazanç kazanma sistemi Yalnızca sponsorlu paylaşımlarla değil, direk YouTube benzeri içeriklere eklenen reklamlardan olacağı amaciyla video paylaşımlarının artacağı arayışı de bulunuyor.

Instagram kurucusundan Corona virüs sitesi

Instagram kurucusundan Corona virüs sitesi

Instagram kurucu ortağı tertemiz Corona virüs sitesi ile alakalı açıklamalarda bulundu. İşte Instagram kurucusunun tertemiz sitesinin detayları!

Facebook tarafından satın alındıktan ardindan Bir hayli değişik konuda yenilik sunan Instagram, anlaşılan o ki video paylaşım platformu olma ile alakalı da mühim çalışmalar gerçekleştiriyor. İlk denemelerden ardindan bu reklam sisteminin geleceği ile alakalı da dahada ayrıntılı veriler alana çıkmaya ayni ritimde devam edecektir.

igtvInstagraminstagram kullanıcılarıinstagram kazanç kazanmainstagram reklaminstagram sponsorlu paylaşım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir