IMDb’ye göre gelmiş geçmiş en kötü 10 Türk filmi

Her vakit iyilerden laf edecek değiliz ya, bu erken de gelmiş geçmiş en perişan 10 Türk filmi listesini inceliyor olacağız. Bildiğiniz benzeri IMDb’deki bu listeler kullanıcıların verdikleri oylarla oluşturuluyor. Başka bir deyişle aslında net adil tek sistem olmasa da çoklukla baktığımızda Zati çok perişan filmler olduğunu görüyoruz.

Tabi şöyle de tek durum yok değil; internette çok sevilmeyen insanlara karşı karalama kampanyaları oluşturulup Bir takım filmlere yüzlerce kişi tarafından -izlese de izlemese de- en düşük nokta verilebiliyor. Listemizde öyle Türk filmleri var ki, “bu film nasıl bu listeye girmiş” diyeceksiniz. Karşınızda IMDb’ye göre gelmiş geçmiş en perişan 10 Türk filmi nihayet haliyle sizlerle.

IMDb’ye göre gelmiş geçmiş en perişan 10 Türk filmi

10- Avanak Kuzenler (2008) / IMDb Puanı: 2.4

imdb gelmiş geçmiş en perişan 10 türk filmi

Avanak Kuzenler, yönetmenliğini Oğuzhan Tercan’in üstlendiği Alp Kırşan, Yağmur Atacan, Paşhan Yılmazel, Fatma Toptaş ve Özlem Savaş’ın başrollerini paylaştığı Türk filmidir. Türkiye’de Avanak Kuzenler filmini takriben 400 bin kişi seyretmiştir.

Birbirinden değişik nitelikleri var olan üç avanak kuzen, tek araya gelip tek CD-DVD dükkanı açtıklarında, işi yüzlerine gözlerine bulaştırırlar. Bu kuzenlerden Serkan’ın yıllar senesi hayali tek mucit olmaktır. Tankut tek toy oyuncu benzeri davranarak memlekette bu konuya değin var olan ihtiyaci tamamlamanın peşindedir.

9- temiz Panter (2010) / IMDb Puanı: 2.4

imdb gelmiş geçmiş en perişan 10 türk filmi

Bağımsız Devletler Topluluğu’nun soğuk baş ülkesi Rusya, enerji bakanımızın kaçırıldığı ve “konuk edildiği” tek memlekettir. Bu görev riskli tek görevdir ve bakanimiz kurtarılmak zorundadır. Bunun amaciyla ülkemizin hususi laboratuvar koşullarında yetiştirdiği en deneyimli ve becerili ajanlara gereksinim duyulmaktadır. Cumhurbaşkanı, Başbakan ve Bakanlar Kurulu, istihbaratın başı Fahrettin Bey’e başvurur. Fahrettin Bey, bu ulusal görevi SPP ve PP7 isimli iki saf casusa verir. Ajanlar Rusya adina hata neticesi Azerbaycan’a inerler ve olaylar karmaşık tek vaziyete gelir.

18ler takımıavanak kuzenleravrupalıçılgın dersaneçılgın dersane kamptadünyayı kurtaran adamın oğluemret komutanım şah matgelmiş geçmiş en perişan 10 türk filmiIMDBKayhanneşeli gençlikpak panter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir