Huawei P50 Pro modelini gördüğümüz sızıntı

Yaklaşık 9 ay evvel tanıtılan Huawei P40 ailesi neden performans tarafında gerekse kamera tarafındaki testlerden alnının akıyla çıkmış ve kullanıcılardan da tam nokta almıştı. Başarılı telefon serisini 2020 yılının evvel aylarında bırakırken Huawei P50 Pro modeli ile alakalı Bir takım detaylar da gelmeye başladı.

Huawei P50 Pro amaciyla evvel kez sızıntı

Steve Hemmerstoffer’ın Voice tarafında paylaştığı evvel Huawei P50 Pro modeli evvelki nesle göre minik farklıklar geçiriyor. Telefon ile alakalı Yalnızca görsel değil aynı zamanda Bir takım veriler de geldi. Telefon 6.6 ‘ boyutlarında, 159 milimetre yüksekliğinde 73 milimetre genişliğinde istikbal deniyor. P50 Pro ince çerçevelere sahip tek ekrana sahip olacak.

Huawei P50 Pro

Telefonun ön kamera tarafında ise tek farklığı olacak. P40 serisinde ön tarafta bulunan ikili kamera kurulumuna ayni ritimde devam edecek var olan Huawei buradaki kameralardan tek tanesini gizlemeyi hedefliyor. The Elec tarafından yayımlanan başka tek rapora göre Huawei P50 Pro’nun, Samsung ve LG OLED ekranları kullanacak.

Bunun yanı sıra tertemiz telefon serisinde Huawei P40 ailesinde bulunan manyetik kulaklık hoparlör sistemi standart tek kulaklık sistemiyle değiştiriliyor.

P50 Pro’nun Kirin 9000 işlemcisine sahip olması ve bu noktada çok tek RAM ile karşımıza çıkması bekleniyor. Telefonun evvelki neslinin mart ayında tanıtıldığını göze alırsak, 2021 yılının evvel çeyreğinde veyahut 2. çeyreğinde P50 Pro modelini görme ihtimalimiz bulunuyor.

Huawei P50 ProHuawei P50 Pro özellikleriHuawei P50 Pro sızıntıHuawei P50 Pro tasarımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir