Huawei Mate 40 ailesinde kulaklık girişi müjdesi!

Uzun zamandır çoğu telefonda 3.5 mm kulaklık girişleri yok olmuştu. Kimi kullanıcı bu durumdan hoşnut olsa da, alışamayan ve sevmeyen büyük bir kesim bulunuyor. Huawei yeni akıllı telefon ailesinin bazı modellerinde kulaklık girişini geri getirebilir. Huawei Mate 40 kulaklık girişiyle gelebilir!

Huawei Mate 40 kulaklık girişi ile gelebilir!

Huawei Mate 40

Digital Chat Station tarafından ortaya çıkan Mate 40 Pro ve Mate 40 kılıflarında, telefonlarla ilgili bazı bilgiler ortaya çıktı. Eğer bu kılıflar gerçekten yeni modellere ait ise, Huawei Mate 40 ile birlikte 3.5 mm kulaklık girişi geri gelecek.

Telefonların kamera kurulumları ise, bir önceki model olan Huawei Mate 30 ailesine benzer, yuvarlak tapıda olacak. Kılıfların arka yüzündeki kamera bölümünün yer aldığı kısımdan bu ortaya çıkıyor.

Mate 40 ailesi telefonların üst kısımlarında belirli sensörler yer alacak ve kılıflarıda bu nedenle küçük delikler var. Mate 40 modelinde bulunan büyük delik sayesinde de 3.5 mm kulaklık girişinin yer alacağı iddia edildi. Şu an için iki model hakkında da resmi açıklama yapılmadı. İlerleyen zamanlarda, Mate 40 ailesi hakkında Resmi bilgiler ortaya çıkacak.

Kulaklık girişi hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

akıllı telefonhaberHuaweiHuawei Mate 40kulaklık girişimobiltelefon

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir