HTC Desire 21 Pro 5G’de kullanılacak işlemci

2020 seneninde Bir hayli akıllı telefon modelinde görmediğimiz 5G özelliği 2021 seneninde her segmentten telefonda bulunmaya başladı. HTC’nin tertemiz telefon modelinin de 5G destekleyen tek başka aygıt olduğunu görüyoruz. Telefonun tertemiz yapılan paylaşımlara göre işlemcisi de belli oldu.

HTC Desire 21 Pro 5G özellikleri

Google Play Console listesinde görülen telefonun Bir takım nitelikleri alana çıktı. Telefonun tasarımı ile alakalı Bir hayli tek şey bilmiyor olsak da ekran deliğine yer verildiği görülüyor. Telefon 1080 x 2400 çözünürlüğünde Full HD Plus çözünürlük sunuyor. bunun için ekstradan 8 GB RAM ve Snapdragon 690 işlemcisinin bulunduğu alana çıktı.

Hatırlatmak gerekirse HTC geçen yıl, U20 5G modelini evvel 5G özellikli telefonu olarak duyurmuştu. geçen seneki telefonda Snapdragon’un 765G işlemcisi kullanılmıştı. Sızıntılara göre, şirketin tertemiz 5G özellikli telefonu Desire 21 Pro olacak.

HTC Desire 21 Pro 5G

XDA Developers telefonun işlemcisinin Snapdragon 690 olacağını duyurdu. Telefonun Bilinen başka özellikleriyse, çift SIM desteğinin bulunduğu ve Android 10 OS temelli tek sistem üstüne kurulacagi bildirilen olması. tertemiz modelin art tarafta ise dört adet kameraya ev sahipliği yapması bekleniyor. anne kameranın ise 48 piksel olacağı söyleniyor.

Telefonun sızdırılan görüntüsünde ise ekranın asagi bölümünde kalın tek çerçeveye ev sahipliği yaptığı ve büyük olasılık taraf tarafta konumlandırılan tek parmak izi sensörü bulunuyor. Elimizde telefonun ne vakit tanıtılacağı ve ücret bilgisi ile alakalı Daha tek bilgi bulunmuyor.

HTC Desire 21 Pro 5GHTC Desire 21 Pro 5G özellikleriHTC Desire 21 Pro 5G tasarımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir